25e Diaconale Werkavond

Gepubliceerd op: 21 August 2018

25e Diaconale Werkavond

25ste Diaconale Werkavond maandag 29 oktober 2018
Commissie Diaconie Zuidwest
Hart(d) voor de toekomst
Laudato Si’: een oproep van paus Franciscus tot compassie
Met medewerking van
Caroline Doelman, Solidair Friesland en Peter Bootsma, Noorden Duurzaam
In 2015 was de media vol lof over de encycliek Laudato Si’ van Paus Franciscus. Zijn oproep hart te hebben voor de toekomst en compassie met de armen en de aarde heeft wereldwijd mensen – ge-lovig en niet-gelovig – geïnspireerd tot de zorg voor ons ‘gemeenschappelijk huis’. En nog steeds zet de boodschap uit Laudato Si’ van hoop en vreugde voor een vredige en bestendige toe-komst mensen aan tot dialoog en actie.

Lees meer in de folder – Diaconale Werkavond 29-12-2018 – uitnodiging

Meer berichten

Nieuwsbericht Pinksteren voor ouders met kinderen

Nieuwsbericht Pinksteren voor ouders met kinderen

We hebben gevierd dat Jezus terugging naar zijn Vader met Hemelvaart. Maar Jezus heeft ons zijn Geest beloofd. Angelike Chardon en Pastor Myriam hebben een filmpje met vertelplaten opgenomen: ...

Overweging 10 mei Moederdag

Overweging 10 mei Moederdag

Jaar A Pasen 5 overweging (moederdag) In de afgelopen weken hebben we telkens geprobeerd om in de livestream vieringen een bijzondere afbeelding te laten zien en ook om lectoren of attributen uit een van de vier locaties te betrekken. Vorige week, toen de bisschop te...

Kindernieuwsbrief voor Moederdag

Kindernieuwsbrief voor Moederdag

Moederdag Wil jij je moeder ook blij maken met een mooie bloem? Dan hebben we een heel leuk knutselidee voor jou. Jullie kunnen ook samen nadenken waarom het een goed idee is dat we ieder jaar Moederdag vieren en Vaderdag. Pappa's en mamma's zijn heel belangrijk voor...