Alleen Livestream vieringen op Kerstavond

Gepubliceerd op: 6 december 2021

Dit jaar zijn er op kerstavond vanuit de Hildegardparochie alleen vieringen via livestream te volgen:

 

  • op vrijdag 24 dec. is er om 19.30 uur eenĀ  Kinderkerst Livestreamviering waarin pastor Myriam Oosting voor gaat. Het kerstverhaal staat natuurlijk centraal in deze viering, waarbij het kinderkoor het evangelie en enkele andere liederen zingt.
  • op vrijdagavond 24 dec. is er om 20.30 uur een Kerstavond Livestreamviering waarin pastoor Arjen Jellema en pastor Myriam Oosting voor gaan.

Meer berichten

Speciale uitgave van het bisdomblad Spreek!

Speciale uitgave van het bisdomblad Spreek!

Gisteren en vandaag bij abonnees op de mat gevallen en bij dit bericht vindt u de elektronische PDF-versie. Deze Spreek! is mede mogelijk gemaakt door parochievrijwilligers in ons bisdom (zie redactioneel Voorwoord). Met het thema ''Opnieuw beginnen'' is de inhoud na...

Kerstgroet Walfriedraad

Kerstgroet Walfriedraad

Moge God u nabij zijnop al de wegen die u gaat.Moge Hij u zegenen met zijn Licht. De Walfriedraad wenst u gezegende kerstdagenen een zalig Nieuwjaar.Vieringen: 1e kerstdag : 11.15 uur. Euch. viering - voorganger Pastor Arjen Jellema2e kerstdag: 11.15 uur. Woord- en...

Nieuwsbrief Salvatorgemeenschap 21 december 2021

Nieuwsbrief Salvatorgemeenschap 21 december 2021

Beste medeparochianen, Helaas zijn na de aanscherping van de coronamaatregelen per 1 december nieuwe aanscherpingen van kracht per 19 december. We begrijpen dat dit weer een teleurstelling zal zijn voor velen, juist ook in deze tijd, maar om met de bisschoppen te...