Allerzielen muziek in de San Salvatorkerk

Gepubliceerd op: 24 September 2018

Allerzielen muziek in de San Salvatorkerk

by | Sep 24, 2018 | Nieuws, Salvatorgemeenschap

Allerzielen muziek in de San Salvatorkerk op zondag 28 oktober, 20.00-21.15 uur.
Vrij entree, collecte bij de uitgang

Koren & blazers van de San Salvator
Meike Wijma, sopraan
Bindert Posthuma en Erik Wijma, althobo Koperensemble olv Martijn Veenstra Koor Vocare
Matthew Schembri, orgel
Artistieke leiding: Chris Fictoor
organisatie: San Salvatorkerk i.s.m meewerkende musici

San Salvatorkerk
Hora Siccamasingel 202
Groningen

Flyer ALLERZIELEN-2018.

Meer berichten

Coronamaatregelen

Coronamaatregelen

Afgelopen dinsdag zagen we op TV de "persco" van de regering met de aankondiging van nieuwe maatregelen tegen de verspreiding van het coronavirus. Naar aanleiding van de eerdere ophef over aantallen kerkbezoekers elders in het land, hebben de Nederlandse...

Vieringen in de Sint-Jozefkerk met coronamaatregelen

Vieringen in de Sint-Jozefkerk met coronamaatregelen

  Vieringen in de Sint-Jozefkerk met coronamaatregelenUpdate 14-10-2020 Vanaf 28 juni 2020 zijn er weer vieringen in de eigen Jozefkerk.  Overigens kunt u elke zondag om 9.30 uur de viering in de Nicolaaskerk blijven volgen via de livestream. Maar… er zijn wel de...

Boodschap paus Franciscus, Werelddag Migrant en Vluchteling

Boodschap paus Franciscus, Werelddag Migrant en Vluchteling

Gedwongen te vluchten zoals Jezus Christus Landeigen ontheemde mensen onthalen, beschermen, bevorderen en integreren Boodschap van paus FranciscusWerelddag van de Migrant en de Vluchteling 2020zondag 27 september In het begin van dit jaar heb ik mijn toespraak tot de...