Allerzielen muziek in de San Salvatorkerk

Gepubliceerd op: 24 September 2018

Allerzielen muziek in de San Salvatorkerk

by | Sep 24, 2018 | Nieuws, Salvatorgemeenschap

Allerzielen muziek in de San Salvatorkerk op zondag 28 oktober, 20.00-21.15 uur.
Vrij entree, collecte bij de uitgang

Koren & blazers van de San Salvator
Meike Wijma, sopraan
Bindert Posthuma en Erik Wijma, althobo Koperensemble olv Martijn Veenstra Koor Vocare
Matthew Schembri, orgel
Artistieke leiding: Chris Fictoor
organisatie: San Salvatorkerk i.s.m meewerkende musici

San Salvatorkerk
Hora Siccamasingel 202
Groningen

Flyer ALLERZIELEN-2018.

Meer berichten

Nieuwsbrief 31 mei

Nieuwsbrief 31 mei

Overweging bij Eerste lezing: Handelingen 2, 1-11; Tweede lezing: 1 Korintiërs 12, 3b-7.12-13; Evangelie: Johannes 20, 19-23. Beste medegelovigen, vandaag vieren we de gave van de Geest. Eén dag per jaar vieren we dit, maar de Geest is natuurlijk elke dag werkzaam in...

Vieringen in de Emmauskerk v.a. 21 juni

Vieringen in de Emmauskerk v.a. 21 juni

Op zondag 21 juni mogen we in de Emmauskerk met een dienst o.l.v. parochianen weer gaan vieren. Wel zullen we ons allerlei beperkingen moeten opleggen. Natuurlijk handen ontsmetten bij binnenkomst, 1 ½ meter afstand houden van elkaar en zo meer. We beraden ons nog hoe...

Pinksterbrief Nederlandse bisschoppen

Pinksterbrief Nederlandse bisschoppen

‘Mogen wij u een vraag stellen?’ 28 mei 2020 ‘Mogen wij u een vraag stellen? Hoe denkt u dat u zich zult voelen als u een dezer dagen weer naar de kerk kunt gaan?’ Hiermee opent de brief aan gelovigen van de Nederlandse R.-K. bisschoppen voor Pinksteren 2020. De vraag...