Allerzielen Muziek Salvatorkerk

Gepubliceerd op: 12 September 2019

Op zondag 27 oktober 2019 vindt in de Stad Groningen een bijzondere en sfeervolle ‘avondmuziek’ plaats rond het thema Allerzielen.

Locatie is de San Salvatorkerk Groningen, aan de Hora Siccamasingel 202, hoek van Iddekingeweg. Aanvang 20.00 uur. De entree is vrij, met een collecte bij de uitgang.

Er worden o.a. werken uitgevoerd van J.S. Bach, C.P.E. Bach, G. Gabrieli en
C. Fictoor, naast Gregoriaanse gezangen.

Uitvoerenden zijn Vocaal ensemble Musica Son o.l.v. Cas Straatman, Salvatorkoor Vocare, Borealis Koperkwartet en organist Matthew Schembri. Artistieke leiding van de avond is in handen van dirigentcomponist Chris Fictoor.

Nadere informatie kunt u verkrijgen bij:
Chris Fictoor – tel. 06-53799635; mail c.w.a.fictoor@fictoor.nl

A3_affiche_FICTOOR_2019

Meer berichten

Hildegardmeeting 20 september afgelast

Hildegardmeeting 20 september afgelast

Hildegardmeeting zondag 20 september afgelast In overleg met de andere leden van de organisatie van de Hildegarddag moet ik jullie mededelen dat de Hildegarddag op zondag 20 september (gezamenlijk bijeenkomen in Den Horn) NIET doorgaat.Er zijn parochiebreed te weinig...

Concept locatievisie Jozefgemeenschap 2020-2026

Concept locatievisie Jozefgemeenschap 2020-2026

Beste parochianen van de Jozefgemeenschap, Bijgaand (klik op deze link) treft u een concept aan van een door de Jozefraad geschreven missie en visie. De locatieraad moet én de praktische gang van zaken op de locatie coördineren, én, vanuit een pastorale insteek, oog...

Programma Raad van Kerken Zuidhorn 2020 – 2021

Programma Raad van Kerken Zuidhorn 2020 – 2021

Via deze link kunt het boekje van het WinterWerk van de Raad van Kerken Zuidhorn lezen: een breed scala aan activiteiten op het gebied van vorming en toerusting. De opzet is nadrukkelijk oecumenisch van aard. Opgave kan via de mail (u krijgt dan ook een...