Allerzielen Muziek Salvatorkerk

Gepubliceerd op: 12 September 2019

Op zondag 27 oktober 2019 vindt in de Stad Groningen een bijzondere en sfeervolle ‘avondmuziek’ plaats rond het thema Allerzielen.

Locatie is de San Salvatorkerk Groningen, aan de Hora Siccamasingel 202, hoek van Iddekingeweg. Aanvang 20.00 uur. De entree is vrij, met een collecte bij de uitgang.

Er worden o.a. werken uitgevoerd van J.S. Bach, C.P.E. Bach, G. Gabrieli en
C. Fictoor, naast Gregoriaanse gezangen.

Uitvoerenden zijn Vocaal ensemble Musica Son o.l.v. Cas Straatman, Salvatorkoor Vocare, Borealis Koperkwartet en organist Matthew Schembri. Artistieke leiding van de avond is in handen van dirigentcomponist Chris Fictoor.

Nadere informatie kunt u verkrijgen bij:
Chris Fictoor – tel. 06-53799635; mail c.w.a.fictoor@fictoor.nl

A3_affiche_FICTOOR_2019

Meer berichten

Nieuwsbrief 31 mei

Nieuwsbrief 31 mei

Overweging bij Eerste lezing: Handelingen 2, 1-11; Tweede lezing: 1 Korintiërs 12, 3b-7.12-13; Evangelie: Johannes 20, 19-23. Beste medegelovigen, vandaag vieren we de gave van de Geest. Eén dag per jaar vieren we dit, maar de Geest is natuurlijk elke dag werkzaam in...

Vieringen in de Emmauskerk v.a. 19 juni

Vieringen in de Emmauskerk v.a. 19 juni

Op zondag 19 juni mogen we in de Emmauskerk met een dienst o.l.v. parochianen weer gaan vieren. Wel zullen we ons allerlei beperkingen moeten opleggen. Natuurlijk handen ontsmetten bij binnenkomst, 1 ½ meter afstand houden van elkaar en zo meer. We beraden ons nog hoe...

Pinksterbrief Nederlandse bisschoppen

Pinksterbrief Nederlandse bisschoppen

‘Mogen wij u een vraag stellen?’ 28 mei 2020 ‘Mogen wij u een vraag stellen? Hoe denkt u dat u zich zult voelen als u een dezer dagen weer naar de kerk kunt gaan?’ Hiermee opent de brief aan gelovigen van de Nederlandse R.-K. bisschoppen voor Pinksteren 2020. De vraag...