April kleding inzamelen voor Kledingbank Maxima

Gepubliceerd op: 7 April 2018

April kleding inzamelen voor Kledingbank Maxima

Het is weer zover! Overbodige goede, modieuze kleding, schoenen en accessoires (als riemen en sjaals) kunt voor of na de zondagsviering in gesloten zakken in de kleine parochiezaal van de Nicolaaskerk neerzetten. Het busje van de Kledingbank Maxima komt na zondag 29 april langs om alles op te halen. Uw bijdragen zijn meer dan welkom!

Meer berichten

Week van Gebed voor de eenheid

Week van Gebed voor de eenheid

Week van Gebed 2018 RECHT DOOR ZEE 'Recht door zee' is het thema voor de Week van Gebed voor de eenheid van christenen. De jaarlijkse gebedsweek vindt plaats van 21 tot en met 28 januari 2018. Het thema haakt aan op het danklied van Mozes en Mirjam uit het Bijbelboek...

Kerstfair en Open Kerk Haren

Kerstfair en Open Kerk Haren

Op de Kerstfair inkopen doen voor kerstmis. Dorpsgenoten ontmoeten. Samen er een gezellige dag van maken. Het gebeurt op zaterdag 16 december rond de Dorpskerk in Haren. Rondom de kerk staan kraampjes, brandt een gezellig houtvuur, vertelt een verhalenverteller zijn...

Concert Martini Jongenskoor uit Sneek in de Nicolaaskerk

Concert Martini Jongenskoor uit Sneek in de Nicolaaskerk

Op zondagmiddag 17 december 15.00 uur zingt het Martini Jongenskoor uit Sneek het 'Festival of Nine Lessons and Carols' in de H. Nicolaaskerk. Als u van Engelse koormuziek houdt dan mag u dit niet missen! Iedereen is van harte welkom. De toegang is gratis. Na afloop...