Ben Feringa houdt praatje bij de koffie

Gepubliceerd op: 28 August 2017

Nicolaasgemeenschap

Nieuws

Ben Feringa houdt praatje bij de koffie

by | Aug 28, 2017 | Nicolaasgemeenschap

Op zondag 17 september 2017, na de jaarlijkse Nicolaasviering, houdt Nobelprijswinnaar Ben Feringa een praatje bij de koffie in de Nicolaaskerk. De Nicolaasgemeenschap is heel blij dat haar beroemde parochiaan bereid is om de belangstellenden uit de Hildegardparochie te vertellen over ‘nanomotortjes’. Iedereen is van harte welkom! De Nicolaasviering (jaarlijkse startviering van de Nicolaasgemeenschap) begint om 9.30 uur. Na afloop is er koffie met iets lekkers en wordt een glas prosecco aangeboden door de Nicolaasraad. De lezing van Ben Feringa zal ongeveer een half uur duren (tot uiterlijk 11.30 uur). U mag dit niet missen!

Meer berichten

Kindernieuwsbrief voor Moederdag

Kindernieuwsbrief voor Moederdag

Moederdag Wil jij je moeder ook blij maken met een mooie bloem? Dan hebben we een heel leuk knutselidee voor jou. Jullie kunnen ook samen nadenken waarom het een goed idee is dat we ieder jaar Moederdag vieren en Vaderdag. Pappa's en mamma's zijn heel belangrijk voor...

Jezus de Goede herder

Jezus de Goede herder

Komende zondag heet wel de zondag van de Goede Herder. Wie zou die Goede Herder zijn? Jezus natuurlijk! Het Bijbelverhaal over Jezus de Goede Herder is naverteld, en samen kunnen jullie nadenken over wat herder zijn betekent. Er is ook nog een ander mooi verhaal over...

Emmausgangers – voor kinderen

Emmausgangers – voor kinderen

Voor kinderen en hun ouders De KWD/kindercatechesegroepen van onze locaties zijn bereid gevonden om om de beurt een kindernieuwsbrief te maken. Met de lezing van het weekend in toegankelijke taal en wat werkmateriaal voor ouders en kinderen om hiermee aan de slag te...