Ben Feringa houdt praatje bij de koffie

Gepubliceerd op: 28 August 2017

Nicolaasgemeenschap

Nieuws

Ben Feringa houdt praatje bij de koffie

by | Aug 28, 2017 | Nicolaasgemeenschap

Op zondag 17 september 2017, na de jaarlijkse Nicolaasviering, houdt Nobelprijswinnaar Ben Feringa een praatje bij de koffie in de Nicolaaskerk. De Nicolaasgemeenschap is heel blij dat haar beroemde parochiaan bereid is om de belangstellenden uit de Hildegardparochie te vertellen over ‘nanomotortjes’. Iedereen is van harte welkom! De Nicolaasviering (jaarlijkse startviering van de Nicolaasgemeenschap) begint om 9.30 uur. Na afloop is er koffie met iets lekkers en wordt een glas prosecco aangeboden door de Nicolaasraad. De lezing van Ben Feringa zal ongeveer een half uur duren (tot uiterlijk 11.30 uur). U mag dit niet missen!

Meer berichten

Hildegardmeeting 20 september afgelast

Hildegardmeeting 20 september afgelast

Hildegardmeeting zondag 20 september afgelast In overleg met de andere leden van de organisatie van de Hildegarddag moet ik jullie mededelen dat de Hildegarddag op zondag 20 september (gezamenlijk bijeenkomen in Den Horn) NIET doorgaat.Er zijn parochiebreed te weinig...

Protocol: Het nieuwe vieren

Protocol: Het nieuwe vieren

Per 1 juni zijn er weer vieringen in de kerk mogelijk. Om te kunnen starten is er op parochieel niveau (Hildegardparochiebestuur) en op locatieniveau (locatieraden en een gezamelijk bijeenkomst met een afvaardiging hiervan) overleg geweest. Met behulp van de...

Kindernieuwsbrief voor Moederdag

Kindernieuwsbrief voor Moederdag

Moederdag Wil jij je moeder ook blij maken met een mooie bloem? Dan hebben we een heel leuk knutselidee voor jou. Jullie kunnen ook samen nadenken waarom het een goed idee is dat we ieder jaar Moederdag vieren en Vaderdag. Pappa's en mamma's zijn heel belangrijk voor...