Bisschoppen vertellen over Pasen

Gepubliceerd op: 26 maart 2021

Vanaf Palmzondag komt in de Goede Week een serie van 8 videofilmpjes uit waarin de  Nederlandse bisschoppen vertellen over thema’s  van de Paastijd. 

Bisschop Van den Hout vertelt over de betekenis van de Chrismamis (uitzending woensdag 31 maart a.s.).  De filmpjes worden op bijpassende dagen in de Goede Week op de website  www.vierpasen.nl getoond.  De serie maakt deel uit van de RK mediacampagne Vierpasen.nl  ter ondersteuning van locale (livestream)vieringen door parochies.

 

Meer berichten

Bisschoppen: geen vieringen na 17.00 uur, ook niet met Kerstmis

Bisschoppen: geen vieringen na 17.00 uur, ook niet met Kerstmis

De Nederlandse bisschoppen hebben besloten de coronamaatregelen voor de Rooms-Katholieke Kerk uit te breiden. Dit in verband met de huidige ontwikkelingen op het gebied van de coronapandemie. In de R.-K. Kerk worden voorlopig na 17.00 uur geen vieringen gehouden en...

VierKerstmis website weer online

VierKerstmis website weer online

VierKerstmis.nl ook dit jaar online: kijk waar en wanneer u in onze parochie Kerstmis kunt vieren Op vrijdag 26 november, net voor het begin van de Advent, gaat/ging de website VierKerstmis.nl online. Dit initiatief van de Nederlandse R.-K. bisschoppen roept iedereen...

Concert in de H. Nicolaaskerk

Concert in de H. Nicolaaskerk

Op 19 december, de laatste zondag vóór kerstmis, zal in de H. Nicolaaskerk in Haren door de evenementen/Woord & Muziek-commissie een Advent & Kerstconcert georganiseerd worden met vooral veel muziek. Afhankelijk van de corona-maatregelen zal er ook samenzang...