...

Chrismamis 5 april voor jongeren

Gepubliceerd op: 5 maart 2023

Chrismamis 5 april te Leeuwarden voor jongeren

Ooit al eens naar de Chrismamis willen gaan? Geef jezelf dan op voor de activiteit op 5 april in Leeuwarden!
De Chrismamis is de eucharistieviering in de Goede Week waarin de bisschop de sacramentele oliën wijdt. Net als vorig jaar willen wij weer met zoveel mogelijk jongeren tussen de 12 en 35 jaar naar deze viering! De Chrismamis is elk jaar de eucharistieviering in de Goede Week, waarbij de bisschop de sacramentele oliën wijdt. De oliën worden door de priesters het hele jaar door in elke parochie gebruikt, o.a. voor ziekenzalving. Voor de viering gaan we samen eten, de kosten zijn €2,50 per persoon.

Aanmelden voor de Chrismamis activiteit kan via https://forms.gle/RoeV5GXmbiUaoeWy8
locatie catechese/eten:Bonifatiuskerk, Bonifatiusplein 20, 8911 JT Leeuwarden
tijdstip: 16.15 uur (inloop)
locatie viering: Dominicuskerk, Harlingerstraat 26, 8913 CE Leeuwarden
tijdstip: 19.00 uur

Deze activiteit wordt aangeboden door het Jongerenpastoraat van het bisdom Groningen-Leeuwarden

Verdere informatie wordt binnenkort bekend gemaakt en kijk daarvoor ook op de website van het bisdom. Chrismamis Leeuwarden 5 april te Leeuwarden – Bisdom Groningen-Leeuwarden (bisdomgl.nl)

Meer berichten

Ontmoetingsdagen voor mensen die hun partner hebben verloren

Ontmoetingsdagen voor mensen die hun partner hebben verloren

ONTMOETINGSDAG IN HOOGEVEENvoor mensen die hun partner hebben verloren De diocesane werkgroep Partnerverlies van het Bisdom Groningen-Leeuwarden organiseert elk half jaar in een andere regio een Ontmoetingsdag voor mensen, die hun partner door de dood hebben verloren....

Jezus Christus: basiscursus van de Bonifatius Academie

Jezus Christus: basiscursus van de Bonifatius Academie

Wie is Jezus Christus voor ons?Welke beelden van Hem komen we tegen in de Bijbel, in de Traditie en in de kunst?In een vijftal avonden gaan we ons bezig houden met deze vragen.We onderzoeken welke plaats Jezus Christus in ons geloven heeft.Bij elke avond hoort een...

Bedevaartreis in 2024

Bedevaartreis in 2024

In 2024 weer een Bedevaartreis met pastoor Jellema In 2022 hebben we met 17 parochianen een bedevaartreis gemaakt onder leiding van Pastoor Jellema. We hebben toen in drie dagen het gebied tussen Rijn en Maas verkend. Zij die mee zijn geweest op deze reis waren erg...

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.