Concert in de H. Nicolaaskerk

Gepubliceerd op: 25 november 2021

Op 19 december, de laatste zondag vóór kerstmis, zal in de H. Nicolaaskerk in Haren door de evenementen/Woord & Muziek-commissie een Advent & Kerstconcert georganiseerd worden met vooral veel muziek. Afhankelijk van de corona-maatregelen zal er ook samenzang zijn. De kerststal staat klaar en de kerk is al versierd. Edith Heijting en Ger van der Werf, ons Nicolaaskoor o.l.v. Sievert Holman, het dwarsfluitensemble Sfyrizo o.l.v. Miriam de Groot en Drik Hoogstede op het orgel zullen de muziek verzorgen. Zo zullen er 2 delen uit het Kerstoratorium van C. Saint Saens gezongen worden en een kerstmedley klinken,  Ook zal er een mooi verhaal en gedicht voorgedragen worden.

Het concert begint om 15 uur, en duurt een klein uur. U bent van harte welkom met inachtneming van de coronamaatregelen die dan gelden, en natuurlijk zal via www.kerkdienstgemist.nl  een online uitzending verzorgd worden door ons camerateam.

Meer berichten

Bisschoppen: geen vieringen na 17.00 uur, ook niet met Kerstmis

Bisschoppen: geen vieringen na 17.00 uur, ook niet met Kerstmis

De Nederlandse bisschoppen hebben besloten de coronamaatregelen voor de Rooms-Katholieke Kerk uit te breiden. Dit in verband met de huidige ontwikkelingen op het gebied van de coronapandemie. In de R.-K. Kerk worden voorlopig na 17.00 uur geen vieringen gehouden en...

VierKerstmis website weer online

VierKerstmis website weer online

VierKerstmis.nl ook dit jaar online: kijk waar en wanneer u in onze parochie Kerstmis kunt vieren Op vrijdag 26 november, net voor het begin van de Advent, gaat/ging de website VierKerstmis.nl online. Dit initiatief van de Nederlandse R.-K. bisschoppen roept iedereen...

Adventskalender Hildegardparochie

Adventskalender Hildegardparochie

Adventskalender van de Hildegardparochie De Adventskalender zou uitgedeeld worden in de gezamenlijke Hildegardviering op 28 november in de Emmauskerk. Door de situatie rondom corona zal er deze keer op elke locatie afzonderlijk een Hildegardviering plaatsvinden. Mocht...