Concert Kamerkoor Peize in Haren

Gepubliceerd op: 8 november 2022

Op zaterdag 19 november a.s. geeft het Kamerkoor Peize o.l.v. dirigent Pieter Bosma een concert in de H. Nicolaaskerk, Irenelaan 2 te Haren.

Het thema van dit concert is “De Aarde”. Onze aarde, wat we er mee doen en ook niet doen. De rampen, het verdriet, maar ook al het mooie en de hoop.
Het Koor zingt werken van o.a. John Rutter, Anton Bruckner, Sir Edward Elgar en Eliza Gylkison.

Verder werken aan dit concert mee: Robert van de Roer (pianobegeleiding koor), en er worden instrumentale intermezzi verzorgd door Robert Jan van der Feen (dwarsfluit) samen met Drik Hoogstede (orgel) met muziek van Bach, Händel en Debussy.

Aanvang 20.00 uur, de kerk is vanaf 19.30 uur geopend. Vooraf is er koffie/thee. Het concert duurt tot ongeveer 21.15. De entree is gratis, na afloop is de deurcollecte warm aanbevolen. U bent van harte welkom.

Meer berichten

Winterconcert NNOOK Salvatorkerk

Winterconcert NNOOK Salvatorkerk

Winterconcert in de Salvatorkerk Op 18 december 2022 is er een concert van het Noord Nederlands Opera- en Operettekoor in de Salvatorkerk, zie de details hier onder:   18 december 2022 - 14.30 uur Winterconcert 2022 Noord Nederlands Opera- en Operettekoor o.l.v....

Bezinningsavonden Salvatorkerk 2022-2023

Bezinningsavonden Salvatorkerk 2022-2023

Bezinningsavonden in de Salvatorkerk 2022-2023 Voor uw agenda! Woensdagavond 20.00 uur in de parochiezaal (na de viering van 19 uur).(NB programma is onder voorbehoud, houdt ook evt. nieuwsbrief, Vierkant of mededelingen zondags in de gaten) 14 december 2022 – Bach’s...

Ad Limina

Ad Limina

Het was een unieke belevenis. Een schoolreisje mag ik het niet noemen, maar het had er wel iets van weg. Samen met de andere bisschoppen – ik ken ze intussen allemaal, omdat we maandelijks bij elkaar komen en de groep niet groot is – reisden we af naar Rome, in...