Concert rond het Orgel in Haren

Gepubliceerd op: 20 mei 2023

CONCERT rond het ORGEL in Haren

Op dinsdagavond 6 juni 2023 om 20.15 uur zal voor de eerste maal in de H. Nicolaaskerk in Haren een concert gegeven worden rond het ORGEL. Daarbij zal naast enkele solo-orgelcomposities ook samen met het orgel geconcerteerd zal worden door de hoboïst Jan Jakob Mooij, en gezongen worden door Mariëlle Rodenburg-Splint en Trevor Mooijman. Het orgel zal bespeeld worden door Ludith Haarsma en Drik Hoogstede.

Er zal o.a. muziek klinken van J.S. Bach en van zijn zoon C.P.E. Bach, van D. Cimarosa, G. Fauré, A. Voormolen, C. Franck,       F. Durante, G.F. Händel  en L. Boëllmann.  Tussen de veelal herkenbare muziek zullen korte toelichtingen gegeven worden door Daniëlla Schaub.

Het concert duurt ongeveer 1 uur, de toegang is GRATIS en na afloop is er een deurcollecte. 

U bent van harte welkom in de H. Nicolaaskerk, Irenelaan 2, 9752 LS Haren.

Meer berichten

Kerstconcert met samenzang 17 december 2023

Kerstconcert met samenzang 17 december 2023

Kerstconcert met samenzang op 17 december 2023 De evenementencommissie van de H. Nicolaaskerk organiseert op zondagmiddag 17 december weer een mooi Kerstconcert in de kerk. Er is samenzang, het Nicolaas-projectkoor o.l.v. Trevor Mooijman zingt samen met koor- en...

800 jaar kerststal: leef toe naar Kerstmis met de website Vier.nu

800 jaar kerststal: leef toe naar Kerstmis met de website Vier.nu

Kerstmis staat voor de deur. Met de website Vier.nu leeft u toe naar dit belangrijke christelijke hoogfeest. Dit jaar is er op de site speciale aandacht voor de kerststal, want het is precies 800 jaar geleden dat de eerste levende kerststal werd ingericht. In aanloop...

Dag van het Jodendom 14 Januari 2024

Dag van het Jodendom 14 Januari 2024

LEF / LEV DAG VAN HET JODENDOM 14 JANUARI 2024 Op initiatief van de Nederlandse bisschoppen wordt in Nederland, evenals in vele andereEuropese landen, rond 17 januari 2024 de Dag van het Jodendom gehouden. Dit jaar is hetthema: LEF / LEV. THEMA: LEF/ LEV Wat betekent...