...

Concert rond het Orgel in Haren

Gepubliceerd op: 20 mei 2023

CONCERT rond het ORGEL in Haren

Op dinsdagavond 6 juni 2023 om 20.15 uur zal voor de eerste maal in de H. Nicolaaskerk in Haren een concert gegeven worden rond het ORGEL. Daarbij zal naast enkele solo-orgelcomposities ook samen met het orgel geconcerteerd zal worden door de hoboïst Jan Jakob Mooij, en gezongen worden door Mariëlle Rodenburg-Splint en Trevor Mooijman. Het orgel zal bespeeld worden door Ludith Haarsma en Drik Hoogstede.

Er zal o.a. muziek klinken van J.S. Bach en van zijn zoon C.P.E. Bach, van D. Cimarosa, G. Fauré, A. Voormolen, C. Franck,       F. Durante, G.F. Händel  en L. Boëllmann.  Tussen de veelal herkenbare muziek zullen korte toelichtingen gegeven worden door Daniëlla Schaub.

Het concert duurt ongeveer 1 uur, de toegang is GRATIS en na afloop is er een deurcollecte. 

U bent van harte welkom in de H. Nicolaaskerk, Irenelaan 2, 9752 LS Haren.

Meer berichten

Bonifatiusdag 11 juni 2023

Bonifatiusdag 11 juni 2023

Bonifatius en Titus: ‘Maak werk van je geloof!’ Op zondag 11 juni a.s. is de jaarlijkse  Bonifatiusdag, het feest van de patroonheilige van het noorden in het heiligdom van de Bonifatiuskapel te Dokkum. Naast bisschop Ron van den Hout is deze keer mgr. Hans van den...

Expositie “Faces of Freedom”

Expositie “Faces of Freedom”

Als u in Zuidhorn bij de oecumenische vespers geweest bent, in de Goede Week, dan heeft u Aram Pourjafar (parochiaan van de Jozefgemeenschap) al over de sinds vorig jaar omgekomen Iraniërs horen vertellen, en een deel van haar werk kunnen zien. De getoonde portretten...

Bijeenkomst Senioren Convent op 17 april 2023

Bijeenkomst Senioren Convent op 17 april 2023

Bijeenkomst Senioren Convent op maandag 17 april 2023 Op maandag 17 april komt het Senioren Convent weer bijeen (in parochiezaal H. Nicolaaskerk) voor een presentatie door Ir. Drs. Lex van der Star, voorzitter van de Progressief Joodse Gemeente Beth haTsafon over:...

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.