Congresdag #MeToo en vrouwelijke waardigheid

Gepubliceerd op: 28 September 2018

Congresdag #MeToo en vrouwelijke waardigheid

by | Sep 28, 2018 | Nieuws

Kwetsbaarheid en weerbaarheid van vrouwen is op 6 oktober 2018 het thema van de Congresdag Netwerk Katholieke Vrouwen.  Betekent de MeToo-discussie dat vele jaren na de seksuele revolutie er nog niets veranderd is?  Of leven we in een tijd waarin het slachtoffer eindelijk niet meer zwijgt?

Programma:

12.00 Aanvang/ lunch

13.15  José Sanders, hoogleraar Narratieve Communicatie van de Radboud Universiteit Nijmegen

14.15  Anne-Claire Mulder, docent Vrouwen- en Genderstudies aan de Protestantse Theologische Universiteit Groningen.

15.30 Forumgesprek

16.00  Column Dominicanes Holkje van der Veer

16.30 Afsluiting/ borrel

Dagvoorzitter is Laetitia van der Lans, uitgeverij De Zalige Zalm.

Plaats: Titus Brandsma Memorial, Stijn Buijsstraat 11 te Nijmegen. Contact/opgave: Maria van Schaijk, 06 – 57346871. Info: www.unkv.online. Kosten: € 15,– (incl. lunch)

Meer berichten

Overweging DOLP 9 augustus 2020

Overweging DOLP 9 augustus 2020

Overweging uit de viering onder leiding van parochianen (Carien Denissen en Wieke Schimmel) op zondag 9 augustus in de Jozefkerk Lezingen: 1 Koningen 19: 9a,11-13a ; Mattheüs 14: 22-33 God waar ben je? Petrus roept Jezus. Elia zoekt God. Elia roept God op de berg bij...

Vieringen in de Sint-Jozefkerk met coronamaatregelen

Vieringen in de Sint-Jozefkerk met coronamaatregelen

Vieringen in de Sint-Jozefkerk met coronamaatregelen Vanaf 28 juni zijn er  weer vieringen in de eigen Jozefkerk.  Overigens kunt u elke zondag om 9.30 uur de viering in de Nicolaaskerk blijven volgen via de livestream. Maar… er zijn wel de nodige maatregelen nodig....

Oecumenische viering Raad van Kerken Zuidhorn zondag 21 juni

Oecumenische viering Raad van Kerken Zuidhorn zondag 21 juni

Op zondag 21 juni is er een online te volgen oecumenische viering van de Raad van Kerken Zuidhorn om 11 uur. Pastor Myriam Oosting zal hierin namens onze H. Hildegardparochie voorgaan. Aram Kooistra-Pourjafar zal namens onze Jozefgemeenschap mee voorgaan. Paulien...