Congresdag #MeToo en vrouwelijke waardigheid

Gepubliceerd op: 28 September 2018

Congresdag #MeToo en vrouwelijke waardigheid

by | Sep 28, 2018 | Nieuws

Kwetsbaarheid en weerbaarheid van vrouwen is op 6 oktober 2018 het thema van de Congresdag Netwerk Katholieke Vrouwen.  Betekent de MeToo-discussie dat vele jaren na de seksuele revolutie er nog niets veranderd is?  Of leven we in een tijd waarin het slachtoffer eindelijk niet meer zwijgt?

Programma:

12.00 Aanvang/ lunch

13.15  José Sanders, hoogleraar Narratieve Communicatie van de Radboud Universiteit Nijmegen

14.15  Anne-Claire Mulder, docent Vrouwen- en Genderstudies aan de Protestantse Theologische Universiteit Groningen.

15.30 Forumgesprek

16.00  Column Dominicanes Holkje van der Veer

16.30 Afsluiting/ borrel

Dagvoorzitter is Laetitia van der Lans, uitgeverij De Zalige Zalm.

Plaats: Titus Brandsma Memorial, Stijn Buijsstraat 11 te Nijmegen. Contact/opgave: Maria van Schaijk, 06 – 57346871. Info: www.unkv.online. Kosten: € 15,– (incl. lunch)

Meer berichten

Coronamaatregelen

Coronamaatregelen

Afgelopen dinsdag zagen we op TV de "persco" van de regering met de aankondiging van nieuwe maatregelen tegen de verspreiding van het coronavirus. Naar aanleiding van de eerdere ophef over aantallen kerkbezoekers elders in het land, hebben de Nederlandse...

Vieringen in de Sint-Jozefkerk met coronamaatregelen

Vieringen in de Sint-Jozefkerk met coronamaatregelen

  Vieringen in de Sint-Jozefkerk met coronamaatregelenUpdate 14-10-2020 Vanaf 28 juni 2020 zijn er weer vieringen in de eigen Jozefkerk.  Overigens kunt u elke zondag om 9.30 uur de viering in de Nicolaaskerk blijven volgen via de livestream. Maar… er zijn wel de...

Boodschap paus Franciscus, Werelddag Migrant en Vluchteling

Boodschap paus Franciscus, Werelddag Migrant en Vluchteling

Gedwongen te vluchten zoals Jezus Christus Landeigen ontheemde mensen onthalen, beschermen, bevorderen en integreren Boodschap van paus FranciscusWerelddag van de Migrant en de Vluchteling 2020zondag 27 september In het begin van dit jaar heb ik mijn toespraak tot de...