De Nicolaaskerk in…..

Gepubliceerd op: 3 July 2017

Nicolaasgemeenschap

Nieuws

De Nicolaaskerk in…..

by | Jul 3, 2017 | Nicolaasgemeenschap

Op veel plaatsen, in verschillende landen, kom je Nicolaaskerken tegen. Wij zijn benieuwd of u deze zomer ook een Nicolaaskerk heeft bezocht? Graag ontvangen wij een foto en een korte omschrijving via de mail naar nicolaasraad@hildegardparochie.nl. U leest hier meer over in de Vierkant van juli.
NB. Zelfs in Haren staat een tweede Nicolaaskerk (foto), in de volksmond de ‘dorpskerk’  genaamd, De kerk is in de 13e eeuw gebouwd, in laat romaanse stijl en gewijd aan Sint Nicolaas. De preekstoel dateert van 1725 en het Hinsz-orgel van 1770. De Hervormde gemeente Haren – Onnen is in deze kerk gehuisvest.

 

Meer berichten

Kindernieuwsbrief voor Moederdag

Kindernieuwsbrief voor Moederdag

Moederdag Wil jij je moeder ook blij maken met een mooie bloem? Dan hebben we een heel leuk knutselidee voor jou. Jullie kunnen ook samen nadenken waarom het een goed idee is dat we ieder jaar Moederdag vieren en Vaderdag. Pappa's en mamma's zijn heel belangrijk voor...

Jezus de Goede herder

Jezus de Goede herder

Komende zondag heet wel de zondag van de Goede Herder. Wie zou die Goede Herder zijn? Jezus natuurlijk! Het Bijbelverhaal over Jezus de Goede Herder is naverteld, en samen kunnen jullie nadenken over wat herder zijn betekent. Er is ook nog een ander mooi verhaal over...

Emmausgangers – voor kinderen

Emmausgangers – voor kinderen

Voor kinderen en hun ouders De KWD/kindercatechesegroepen van onze locaties zijn bereid gevonden om om de beurt een kindernieuwsbrief te maken. Met de lezing van het weekend in toegankelijke taal en wat werkmateriaal voor ouders en kinderen om hiermee aan de slag te...