De Nicolaaskerk in…..

Gepubliceerd op: 3 July 2017

Nicolaasgemeenschap

Nieuws

De Nicolaaskerk in…..

by | Jul 3, 2017 | Nicolaasgemeenschap

Op veel plaatsen, in verschillende landen, kom je Nicolaaskerken tegen. Wij zijn benieuwd of u deze zomer ook een Nicolaaskerk heeft bezocht? Graag ontvangen wij een foto en een korte omschrijving via de mail naar nicolaasraad@hildegardparochie.nl. U leest hier meer over in de Vierkant van juli.
NB. Zelfs in Haren staat een tweede Nicolaaskerk (foto), in de volksmond de ‘dorpskerk’  genaamd, De kerk is in de 13e eeuw gebouwd, in laat romaanse stijl en gewijd aan Sint Nicolaas. De preekstoel dateert van 1725 en het Hinsz-orgel van 1770. De Hervormde gemeente Haren – Onnen is in deze kerk gehuisvest.

 

Meer berichten

Hildegardmeeting 20 september afgelast

Hildegardmeeting 20 september afgelast

Hildegardmeeting zondag 20 september afgelast In overleg met de andere leden van de organisatie van de Hildegarddag moet ik jullie mededelen dat de Hildegarddag op zondag 20 september (gezamenlijk bijeenkomen in Den Horn) NIET doorgaat.Er zijn parochiebreed te weinig...

Protocol: Het nieuwe vieren

Protocol: Het nieuwe vieren

Per 1 juni zijn er weer vieringen in de kerk mogelijk. Om te kunnen starten is er op parochieel niveau (Hildegardparochiebestuur) en op locatieniveau (locatieraden en een gezamelijk bijeenkomst met een afvaardiging hiervan) overleg geweest. Met behulp van de...

Kindernieuwsbrief voor Moederdag

Kindernieuwsbrief voor Moederdag

Moederdag Wil jij je moeder ook blij maken met een mooie bloem? Dan hebben we een heel leuk knutselidee voor jou. Jullie kunnen ook samen nadenken waarom het een goed idee is dat we ieder jaar Moederdag vieren en Vaderdag. Pappa's en mamma's zijn heel belangrijk voor...