Feestelijke Choral Evensong met vier koren, 16 juni

Gepubliceerd op: 9 juni 2019

Feestelijke Choral Evensong met vier koren, 16 juni

by | jun 9, 2019 | Nieuws, Nieuwspagina

Choral Voices bestaat 40 jaar.

Ter gelegenheid van het begin van het jubileumjaar  en de afsluiting van het Evensongseizoen is er een feestelijke 4-korige Evensong
op 16 juni om 17 uur in de Nieuwe Kerk te Groningen.

Na afloop is het tijd voor ontmoeting en een hapje & drankje.

De toegang is vrij, er is een collecte bij de uitgang.

Meer informatie via de link, of kijk op www.choralvoices.nl 

Graag tot 16 juni!!

CHORAL VOICES

Meer berichten

Coronamaatregelen

Coronamaatregelen

Afgelopen dinsdag zagen we op TV de "persco" van de regering met de aankondiging van nieuwe maatregelen tegen de verspreiding van het coronavirus. Naar aanleiding van de eerdere ophef over aantallen kerkbezoekers elders in het land, hebben de Nederlandse...

Nieuwsbrief Salvator 14 oktober 2020

Nieuwsbrief Salvator 14 oktober 2020

Beste parochianen, Bij het opstellen van deze nieuwsbrief is het duidelijk dat het coronavirus wederom ons stevig in de greep houdt. In heel Nederland, maar ook bij ons in de buurt. Veiligheidsregio Groningen is van niveau ‘zorgelijk’ naar ‘ernstig’ op het...

Vieringen in de Sint-Jozefkerk met coronamaatregelen

Vieringen in de Sint-Jozefkerk met coronamaatregelen

  Vieringen in de Sint-Jozefkerk met coronamaatregelenUpdate 14-10-2020 Vanaf 28 juni 2020 zijn er weer vieringen in de eigen Jozefkerk.  Overigens kunt u elke zondag om 9.30 uur de viering in de Nicolaaskerk blijven volgen via de livestream. Maar… er zijn wel de...