Feestelijke Choral Evensong met vier koren, 16 juni

Gepubliceerd op: 9 June 2019

Feestelijke Choral Evensong met vier koren, 16 juni

by | Jun 9, 2019 | Nieuws, Nieuwspagina

Choral Voices bestaat 40 jaar.

Ter gelegenheid van het begin van het jubileumjaar  en de afsluiting van het Evensongseizoen is er een feestelijke 4-korige Evensong
op 16 juni om 17 uur in de Nieuwe Kerk te Groningen.

Na afloop is het tijd voor ontmoeting en een hapje & drankje.

De toegang is vrij, er is een collecte bij de uitgang.

Meer informatie via de link, of kijk op www.choralvoices.nl 

Graag tot 16 juni!!

CHORAL VOICES

Meer berichten

Vieringen in de Sint-Jozefkerk met coronamaatregelen

Vieringen in de Sint-Jozefkerk met coronamaatregelen

Vieringen in de Sint-Jozefkerk met coronamaatregelen Vanaf 28 juni zijn er  weer vieringen in de eigen Jozefkerk.  Overigens kunt u elke zondag om 9.30 uur de viering in de Nicolaaskerk blijven volgen via de livestream. Maar… er zijn wel de nodige maatregelen nodig....

Oecumenische viering Raad van Kerken Zuidhorn zondag 21 juni

Oecumenische viering Raad van Kerken Zuidhorn zondag 21 juni

Op zondag 21 juni is er een online te volgen oecumenische viering van de Raad van Kerken Zuidhorn om 11 uur. Pastor Myriam Oosting zal hierin namens onze H. Hildegardparochie voorgaan. Aram Kooistra-Pourjafar zal namens onze Jozefgemeenschap mee voorgaan. Paulien...

14 juni  Hoogfeest van het heilig Sacament

14 juni Hoogfeest van het heilig Sacament

Eerste lezing: Deuteronomium 8, 2-3.14b-16a; Tweede lezing: 1 Korintiërs 10, 16-17; Evangelie: Johannes 6, 51-58. De overweging kunt u volgen via de livestreaming. Beschouwing over Sacramentsdag: Deze zondag vieren we Sacramentsdag en zwaaien we Sander Hof uit, die na...