Feestelijke Choral Evensong met vier koren, 16 juni

Gepubliceerd op: 9 June 2019

Feestelijke Choral Evensong met vier koren, 16 juni

by | Jun 9, 2019 | Nieuws, Nieuwspagina

Choral Voices bestaat 40 jaar.

Ter gelegenheid van het begin van het jubileumjaar  en de afsluiting van het Evensongseizoen is er een feestelijke 4-korige Evensong
op 16 juni om 17 uur in de Nieuwe Kerk te Groningen.

Na afloop is het tijd voor ontmoeting en een hapje & drankje.

De toegang is vrij, er is een collecte bij de uitgang.

Meer informatie via de link, of kijk op www.choralvoices.nl 

Graag tot 16 juni!!

CHORAL VOICES

Meer berichten

Vieringen in de Emmauskerk v.a. 19 juni

Vieringen in de Emmauskerk v.a. 19 juni

Op zondag 19 juni mogen we in de Emmauskerk met een dienst o.l.v. parochianen weer gaan vieren. Wel zullen we ons allerlei beperkingen moeten opleggen. Natuurlijk handen ontsmetten bij binnenkomst, 1 ½ meter afstand houden van elkaar en zo meer. We beraden ons nog hoe...

Pinksterbrief Nederlandse bisschoppen

Pinksterbrief Nederlandse bisschoppen

‘Mogen wij u een vraag stellen?’ 28 mei 2020 ‘Mogen wij u een vraag stellen? Hoe denkt u dat u zich zult voelen als u een dezer dagen weer naar de kerk kunt gaan?’ Hiermee opent de brief aan gelovigen van de Nederlandse R.-K. bisschoppen voor Pinksteren 2020. De vraag...

Standaard- of formuliergebeden

Standaard- of formuliergebeden

Jaren geleden was ik bij een lezing van iemand die van protestant katholiek was geworden. Het was voor haar een verademing dat ook een standaardgebed als gebed kon worden beschouwd. Dat was nieuw voor haar. Zij kwam uit een protestantse traditie waarin een gebed...