Festival of Nine Lessons and Carols

Gepubliceerd op: 27 November 2017

Salvatorgemeenschap

Nieuws

Festival of Nine Lessons and Carols

by | 27 November 2017 | Archief 2017

A Festival of Nine Lessons & Carols
Op 9 december in de Sint Jozef kathedraal
Radesingel 4
Aanvang 19.30 uur
op 10 december in de San Salvatorkerk
Hora Siccamasingel 202
Aanvang 19.30 uur
 

Gelegenheidskoor
o.l.v. Leo van Noppen
Organist: Matthew Schembri

 

Toegang vrij – tijdens de viering is er een collecte
Info op www.groningen.okkn.nl

Zie hier de poster van het evenement

Meer berichten

April kleding inzamelen voor Kledingbank Maxima

April kleding inzamelen voor Kledingbank Maxima

Het is weer zover! Overbodige goede, modieuze kleding, schoenen en accessoires (als riemen en sjaals) kunt voor of na de zondagsviering in gesloten zakken in de kleine parochiezaal van de Nicolaaskerk neerzetten. Het busje van de Kledingbank Maxima komt na...

Week van Gebed voor de eenheid

Week van Gebed voor de eenheid

Week van Gebed 2018 RECHT DOOR ZEE 'Recht door zee' is het thema voor de Week van Gebed voor de eenheid van christenen. De jaarlijkse gebedsweek vindt plaats van 21 tot en met 28 januari 2018. Het thema haakt aan op het danklied van Mozes en Mirjam uit het Bijbelboek...

Kerstfair en Open Kerk Haren

Kerstfair en Open Kerk Haren

Op de Kerstfair inkopen doen voor kerstmis. Dorpsgenoten ontmoeten. Samen er een gezellige dag van maken. Het gebeurt op zaterdag 16 december rond de Dorpskerk in Haren. Rondom de kerk staan kraampjes, brandt een gezellig houtvuur, vertelt een verhalenverteller zijn...