Film “My Sisters Keeper” – 22 en 29 november

Gepubliceerd op: 4 November 2018

Walfriedgemeenschap

Nieuws

Film “My Sisters Keeper” – 22 en 29 november

4 November 2018 | Nieuws, Walfriedgemeenschap

De film My sister’s keeper is ontroerend, nu eens droevig, dan weer vrolijk. Hij raakt aan zaken die ons allemaal vertrouwd zijn, zo niet vanuit ons eigen leven, dan toch wel vanuit onze omgeving. Het vertelt het verhaal van een gezin waarvan de oudste dochter Kate ernstig ziek is. Dit heeft invloed op het hele gezin. Het leven van haar ouders wordt erdoor bepaald, maar ook het leven van haar broer Jesse en van haar zusje Anna. Ze reageren allemaal op hun eigen manier op de levensbedreigende ziekte van Kate.

Dit is een film die gaat over de gevolgen die een ingrijpende gebeurtenis kan hebben voor de leden van het gezin. Brengt het hen dichterbij elkaar of drijft het hen juist uit elkaar?
Hoe gaan we om met ziekte? Accepteren we het dat het zo is of vechten we ertegen? Blijven we hopen tegen beter weten in? In de film zie je al deze reacties terug.

Orgaandonatie speelt een belangrijke rol in deze film, met alle voors en tegens die daarmee verbonden zijn. Hoe ver moet je/wil je daarin gaan?

Data: 22 en 29 november (donderdagavonden)
Tijd: 20.00 uur
Plaats: Emmaüskerk, Ra 4, Groningen (Lewenborg)
Inleider: pastor Hilda van Schalkwijk
Opgave: tel. 0594-507800 of h.van.schalkwijk@home.nl

Meer berichten

Coronamaatregelen

Coronamaatregelen

Afgelopen dinsdag zagen we op TV de "persco" van de regering met de aankondiging van nieuwe maatregelen tegen de verspreiding van het coronavirus. Naar aanleiding van de eerdere ophef over aantallen kerkbezoekers elders in het land, hebben de Nederlandse...

Vieringen in de Sint-Jozefkerk met coronamaatregelen

Vieringen in de Sint-Jozefkerk met coronamaatregelen

  Vieringen in de Sint-Jozefkerk met coronamaatregelenUpdate 14-10-2020 Vanaf 28 juni 2020 zijn er weer vieringen in de eigen Jozefkerk.  Overigens kunt u elke zondag om 9.30 uur de viering in de Nicolaaskerk blijven volgen via de livestream. Maar… er zijn wel de...

Boodschap paus Franciscus, Werelddag Migrant en Vluchteling

Boodschap paus Franciscus, Werelddag Migrant en Vluchteling

Gedwongen te vluchten zoals Jezus Christus Landeigen ontheemde mensen onthalen, beschermen, bevorderen en integreren Boodschap van paus FranciscusWerelddag van de Migrant en de Vluchteling 2020zondag 27 september In het begin van dit jaar heb ik mijn toespraak tot de...