Gevangenismuseum Veenhuizen – Jongeren platform

Gepubliceerd op: 12 maart 2021

Jongerenplatform: Gevangenismuseum Veenhuizen

11 april 2021 gaan we naar het Gevangenismuseum in Veenhuizen! We beginnen met de eucharistieviering om 12.00 uur in de Onze Lieve Vrouwe Visitatie kerk in Hoogeveen, Blankenslaan-Oost 2. Hierna gaan we door naar het Gevangenismuseum in Veenhuizen, Oude Gracht 1, tot ongeveer 16.00 uur. De kosten hiervoor zijn €10,- Dit is inclusief lunch.

Mochten de kosten en/of vervoer een probleem zijn, stuur dan even een mailtje naar johankrijnsen@hotmail.com

Er is een beperkt aantal plaatsen, dus geef je snel op via de link!

Dit alles onder voorbehoud van de dan-geldende coronamaatregelen.
https://forms.gle/WGVZYL6QvmPvGndU7

Meer berichten

Bisschoppen: geen vieringen na 17.00 uur, ook niet met Kerstmis

Bisschoppen: geen vieringen na 17.00 uur, ook niet met Kerstmis

De Nederlandse bisschoppen hebben besloten de coronamaatregelen voor de Rooms-Katholieke Kerk uit te breiden. Dit in verband met de huidige ontwikkelingen op het gebied van de coronapandemie. In de R.-K. Kerk worden voorlopig na 17.00 uur geen vieringen gehouden en...

VierKerstmis website weer online

VierKerstmis website weer online

VierKerstmis.nl ook dit jaar online: kijk waar en wanneer u in onze parochie Kerstmis kunt vieren Op vrijdag 26 november, net voor het begin van de Advent, gaat/ging de website VierKerstmis.nl online. Dit initiatief van de Nederlandse R.-K. bisschoppen roept iedereen...

Concert in de H. Nicolaaskerk

Concert in de H. Nicolaaskerk

Op 19 december, de laatste zondag vóór kerstmis, zal in de H. Nicolaaskerk in Haren door de evenementen/Woord & Muziek-commissie een Advent & Kerstconcert georganiseerd worden met vooral veel muziek. Afhankelijk van de corona-maatregelen zal er ook samenzang...