God in de klimaatcrisis

Gepubliceerd op: 17 oktober 2022

Workshop God in de klimaatcrisis

Gezien het succes van de eerdere avond over God in de supermarkt, wordt er ook dit seizoen weer een workshop georganiseerd. De laatste jaren wordt steeds duidelijker welke impact wij hebben op Gods prachtige schepping. Ons afval stroomt door de rivieren en oceanen, de biodiversiteit holt achteruit en de klimaatcrisis wordt steeds meer zichtbaar. We kunnen er niet meer onderuit om anders te gaan leven. Niet alleen voor de dieren en planten of de generaties na ons, maar ook voor de meest kwetsbaren op de wereld die nu al het hards geraakt worden. Wat kan je doen? Welke keuzes maken verschil en heeft het nog wel zin? Hoe voorkom je dat je uitgeblust raakt? En hoe houd je de hoop vast? God in de klimaatcrisis: een interactieve workshop over zinvol handelen.

Alfred Slomp neemt ons mee naar de vraag hoe je hoop houdt in een snel veranderende wereld. Hoe houd je hoop? Welke duurzame keuzes maken nu echt verschil voor het klimaat? En hoe brengen we met elkaar een duurzame beweging op gang?

Deze workshop wordt georganiseerd door Groen Geloven Groningen (www.groengelovengroningen.nl)

Alfred Slomp schreef naast ‘SuperWaar’ ook ‘Het Groene Normaal’, een pleidooi om groener uit de coronacrisis te komen. Naast de workshop God in de supermarkt geeft hij workshops over de klimaatcrisis en spreekt/preekt hij erover in kerken. Wil je meer weten? Kijk dan op Facebook of Instagram bij @Godindesupermarkt.

Meer berichten

Winterconcert NNOOK Salvatorkerk

Winterconcert NNOOK Salvatorkerk

Winterconcert in de Salvatorkerk Op 18 december 2022 is er een concert van het Noord Nederlands Opera- en Operettekoor in de Salvatorkerk, zie de details hier onder:   18 december 2022 - 14.30 uur Winterconcert 2022 Noord Nederlands Opera- en Operettekoor o.l.v....

Bezinningsavonden Salvatorkerk 2022-2023

Bezinningsavonden Salvatorkerk 2022-2023

Bezinningsavonden in de Salvatorkerk 2022-2023 Voor uw agenda! Woensdagavond 20.00 uur in de parochiezaal (na de viering van 19 uur).(NB programma is onder voorbehoud, houdt ook evt. nieuwsbrief, Vierkant of mededelingen zondags in de gaten) 14 december 2022 – Bach’s...

Ad Limina

Ad Limina

Het was een unieke belevenis. Een schoolreisje mag ik het niet noemen, maar het had er wel iets van weg. Samen met de andere bisschoppen – ik ken ze intussen allemaal, omdat we maandelijks bij elkaar komen en de groep niet groot is – reisden we af naar Rome, in...