Jaarverslag Solidair Groningen en Drenthe

Gepubliceerd op: 9 August 2018

Jaarverslag Solidair Groningen en Drenthe

Solidair Groningen & Drenthe is opgericht op 9 maart 2009.
Voorheen stond de organisatie bekend als katholiek steunpunt Drenthe (opgericht in 1989) en Stichting Katholiek Centrum voor welzijnsbehartiging (opgericht in 1957).

Het Jaarverslag van Solidair Groningen en Drenthe (voorheen lees u in de folder hieronder.

Jaarverslag 2017 Solidair

Meer berichten

Coronamaatregelen

Coronamaatregelen

Afgelopen dinsdag zagen we op TV de "persco" van de regering met de aankondiging van nieuwe maatregelen tegen de verspreiding van het coronavirus. Naar aanleiding van de eerdere ophef over aantallen kerkbezoekers elders in het land, hebben de Nederlandse...

Vieringen in de Sint-Jozefkerk met coronamaatregelen

Vieringen in de Sint-Jozefkerk met coronamaatregelen

  Vieringen in de Sint-Jozefkerk met coronamaatregelenUpdate 14-10-2020 Vanaf 28 juni 2020 zijn er weer vieringen in de eigen Jozefkerk.  Overigens kunt u elke zondag om 9.30 uur de viering in de Nicolaaskerk blijven volgen via de livestream. Maar… er zijn wel de...

Boodschap paus Franciscus, Werelddag Migrant en Vluchteling

Boodschap paus Franciscus, Werelddag Migrant en Vluchteling

Gedwongen te vluchten zoals Jezus Christus Landeigen ontheemde mensen onthalen, beschermen, bevorderen en integreren Boodschap van paus FranciscusWerelddag van de Migrant en de Vluchteling 2020zondag 27 september In het begin van dit jaar heb ik mijn toespraak tot de...