Jaarverslag Solidair Groningen en Drenthe

Gepubliceerd op: 9 August 2018

Jaarverslag Solidair Groningen en Drenthe

Solidair Groningen & Drenthe is opgericht op 9 maart 2009.
Voorheen stond de organisatie bekend als katholiek steunpunt Drenthe (opgericht in 1989) en Stichting Katholiek Centrum voor welzijnsbehartiging (opgericht in 1957).

Het Jaarverslag van Solidair Groningen en Drenthe (voorheen lees u in de folder hieronder.

Jaarverslag 2017 Solidair

Meer berichten

Vieringen in de Emmauskerk v.a. 19 juni

Vieringen in de Emmauskerk v.a. 19 juni

Op zondag 19 juni mogen we in de Emmauskerk met een dienst o.l.v. parochianen weer gaan vieren. Wel zullen we ons allerlei beperkingen moeten opleggen. Natuurlijk handen ontsmetten bij binnenkomst, 1 ½ meter afstand houden van elkaar en zo meer. We beraden ons nog hoe...

Pinksterbrief Nederlandse bisschoppen

Pinksterbrief Nederlandse bisschoppen

‘Mogen wij u een vraag stellen?’ 28 mei 2020 ‘Mogen wij u een vraag stellen? Hoe denkt u dat u zich zult voelen als u een dezer dagen weer naar de kerk kunt gaan?’ Hiermee opent de brief aan gelovigen van de Nederlandse R.-K. bisschoppen voor Pinksteren 2020. De vraag...

Standaard- of formuliergebeden

Standaard- of formuliergebeden

Jaren geleden was ik bij een lezing van iemand die van protestant katholiek was geworden. Het was voor haar een verademing dat ook een standaardgebed als gebed kon worden beschouwd. Dat was nieuw voor haar. Zij kwam uit een protestantse traditie waarin een gebed...