Jongerenweekend ‘Thy Kingdom come’ in Appelscha

Gepubliceerd op: 11 October 2018

Jongerenweekend ‘Thy Kingdom come’ in Appelscha

by | Oct 11, 2018 | Nieuws

vrijdag 23 november 2018
Over het weekend: Ontmoet oude bekenden en maak nieuwe vrienden. Geniet van de gezelligheid, sport en spel en de prachtige omgeving in Appelscha. Geef je snel op, je krijgt dan alle informatie.
Voor jongeren van 14 t/m 30 jaar. Via Instagram en onze Facebookpagina hoor je meer over sprekers en het thema.

Over het thema: Toen Jezus zijn leerlingen leerde bidden, noemde hij God ‘Onze Vader’. In het gebed dat we nog dagelijks bidden, ligt een diepe betekenis van Jezus boodschap, misschien wel een ‘mission statement’. In dit jongerenweekend rond Christus Koning willen we verder kijken naar onze gebeden en naar het Koninkrijk dat Jezus brengt.

Kosten: €35. (Als je je voor 1 november aanmeldt €30.)
Als de kosten een probleem zijn, bel dan even met Piet Timmermans: 06 2486 3901.

Vervoer: Het is tot nu toe steeds gelukt om iedereen met iemand te laten meerijden.
Opgave: jongeren@bisdomgl.nl
Info: 06 2486 3901

Volg ons via:
Facebookpagina
Instagram: @jongerenbisdomgl

Meer berichten

Overweging DOLP 9 augustus 2020

Overweging DOLP 9 augustus 2020

Overweging uit de viering onder leiding van parochianen (Carien Denissen en Wieke Schimmel) op zondag 9 augustus in de Jozefkerk Lezingen: 1 Koningen 19: 9a,11-13a ; Mattheüs 14: 22-33 God waar ben je? Petrus roept Jezus. Elia zoekt God. Elia roept God op de berg bij...

Vieringen in de Sint-Jozefkerk met coronamaatregelen

Vieringen in de Sint-Jozefkerk met coronamaatregelen

Vieringen in de Sint-Jozefkerk met coronamaatregelen Vanaf 28 juni zijn er  weer vieringen in de eigen Jozefkerk.  Overigens kunt u elke zondag om 9.30 uur de viering in de Nicolaaskerk blijven volgen via de livestream. Maar… er zijn wel de nodige maatregelen nodig....

Oecumenische viering Raad van Kerken Zuidhorn zondag 21 juni

Oecumenische viering Raad van Kerken Zuidhorn zondag 21 juni

Op zondag 21 juni is er een online te volgen oecumenische viering van de Raad van Kerken Zuidhorn om 11 uur. Pastor Myriam Oosting zal hierin namens onze H. Hildegardparochie voorgaan. Aram Kooistra-Pourjafar zal namens onze Jozefgemeenschap mee voorgaan. Paulien...