Jongerenweekend ‘Thy Kingdom come’ in Appelscha

Gepubliceerd op: 11 oktober 2018

Jongerenweekend ‘Thy Kingdom come’ in Appelscha

by | okt 11, 2018 | Nieuws

vrijdag 23 november 2018
Over het weekend: Ontmoet oude bekenden en maak nieuwe vrienden. Geniet van de gezelligheid, sport en spel en de prachtige omgeving in Appelscha. Geef je snel op, je krijgt dan alle informatie.
Voor jongeren van 14 t/m 30 jaar. Via Instagram en onze Facebookpagina hoor je meer over sprekers en het thema.

Over het thema: Toen Jezus zijn leerlingen leerde bidden, noemde hij God ‘Onze Vader’. In het gebed dat we nog dagelijks bidden, ligt een diepe betekenis van Jezus boodschap, misschien wel een ‘mission statement’. In dit jongerenweekend rond Christus Koning willen we verder kijken naar onze gebeden en naar het Koninkrijk dat Jezus brengt.

Kosten: €35. (Als je je voor 1 november aanmeldt €30.)
Als de kosten een probleem zijn, bel dan even met Piet Timmermans: 06 2486 3901.

Vervoer: Het is tot nu toe steeds gelukt om iedereen met iemand te laten meerijden.
Opgave: jongeren@bisdomgl.nl
Info: 06 2486 3901

Volg ons via:
Facebookpagina
Instagram: @jongerenbisdomgl

Meer berichten

Coronamaatregelen

Coronamaatregelen

Afgelopen dinsdag zagen we op TV de "persco" van de regering met de aankondiging van nieuwe maatregelen tegen de verspreiding van het coronavirus. Naar aanleiding van de eerdere ophef over aantallen kerkbezoekers elders in het land, hebben de Nederlandse...

Nieuwsbrief Salvator 14 oktober 2020

Nieuwsbrief Salvator 14 oktober 2020

Beste parochianen, Bij het opstellen van deze nieuwsbrief is het duidelijk dat het coronavirus wederom ons stevig in de greep houdt. In heel Nederland, maar ook bij ons in de buurt. Veiligheidsregio Groningen is van niveau ‘zorgelijk’ naar ‘ernstig’ op het...

Vieringen in de Sint-Jozefkerk met coronamaatregelen

Vieringen in de Sint-Jozefkerk met coronamaatregelen

  Vieringen in de Sint-Jozefkerk met coronamaatregelenUpdate 14-10-2020 Vanaf 28 juni 2020 zijn er weer vieringen in de eigen Jozefkerk.  Overigens kunt u elke zondag om 9.30 uur de viering in de Nicolaaskerk blijven volgen via de livestream. Maar… er zijn wel de...