Jongerenweekend ‘Thy Kingdom come’ in Appelscha

Gepubliceerd op: 11 October 2018

Jongerenweekend ‘Thy Kingdom come’ in Appelscha

by | Oct 11, 2018 | Nieuws

vrijdag 23 november 2018
Over het weekend: Ontmoet oude bekenden en maak nieuwe vrienden. Geniet van de gezelligheid, sport en spel en de prachtige omgeving in Appelscha. Geef je snel op, je krijgt dan alle informatie.
Voor jongeren van 14 t/m 30 jaar. Via Instagram en onze Facebookpagina hoor je meer over sprekers en het thema.

Over het thema: Toen Jezus zijn leerlingen leerde bidden, noemde hij God ‘Onze Vader’. In het gebed dat we nog dagelijks bidden, ligt een diepe betekenis van Jezus boodschap, misschien wel een ‘mission statement’. In dit jongerenweekend rond Christus Koning willen we verder kijken naar onze gebeden en naar het Koninkrijk dat Jezus brengt.

Kosten: €35. (Als je je voor 1 november aanmeldt €30.)
Als de kosten een probleem zijn, bel dan even met Piet Timmermans: 06 2486 3901.

Vervoer: Het is tot nu toe steeds gelukt om iedereen met iemand te laten meerijden.
Opgave: jongeren@bisdomgl.nl
Info: 06 2486 3901

Volg ons via:
Facebookpagina
Instagram: @jongerenbisdomgl

Meer berichten

Vieringen in de Emmauskerk v.a. 19 juni

Vieringen in de Emmauskerk v.a. 19 juni

Op zondag 19 juni mogen we in de Emmauskerk met een dienst o.l.v. parochianen weer gaan vieren. Wel zullen we ons allerlei beperkingen moeten opleggen. Natuurlijk handen ontsmetten bij binnenkomst, 1 ½ meter afstand houden van elkaar en zo meer. We beraden ons nog hoe...

Pinksterbrief Nederlandse bisschoppen

Pinksterbrief Nederlandse bisschoppen

‘Mogen wij u een vraag stellen?’ 28 mei 2020 ‘Mogen wij u een vraag stellen? Hoe denkt u dat u zich zult voelen als u een dezer dagen weer naar de kerk kunt gaan?’ Hiermee opent de brief aan gelovigen van de Nederlandse R.-K. bisschoppen voor Pinksteren 2020. De vraag...

Standaard- of formuliergebeden

Standaard- of formuliergebeden

Jaren geleden was ik bij een lezing van iemand die van protestant katholiek was geworden. Het was voor haar een verademing dat ook een standaardgebed als gebed kon worden beschouwd. Dat was nieuw voor haar. Zij kwam uit een protestantse traditie waarin een gebed...