Kerkproeverij, lezing Leo Fijen

Gepubliceerd op: 1 May 2019

Kerkproeverij, lezing Leo Fijen

INSPIRATIEDAG MET LEO FIJEN.

In 2017 begint de landelijke campagne ‘Kerkproeverij’. Eén van de initiatiefnemers is Leo Fijen. Hij is hoofd Levensbeschouwing bij de KRO-NCRV, TV journalist, schrijver en uitgever. Samen met abt Anselm Grün schrijft hij een boeiend boek: Toekomst zien in de kerk.

Op zaterdagmiddag 11 mei 2019 houdt Leo Fijen in het Karmelklooster in Drachten een lezing over dit boek.
De middag wordt in de kloosterkapel afgesloten met een gezamenlijke viering, thema: De zegenvierende kerk.

Het programma duurt van 13.30 uur tot 17.30 uur.

Kosten deelname: € 15,-

Reserveren via: info@de-lethe.nl of via
06 – 51648367 of via
het aanmeldingsformulier van het Karmelklooster

Froukje Wesseling – Schilstra
Kerkelijk Werker PKN

Meer berichten

Hildegardmeeting 20 september afgelast

Hildegardmeeting 20 september afgelast

Hildegardmeeting zondag 20 september afgelast In overleg met de andere leden van de organisatie van de Hildegarddag moet ik jullie mededelen dat de Hildegarddag op zondag 20 september (gezamenlijk bijeenkomen in Den Horn) NIET doorgaat.Er zijn parochiebreed te weinig...

Concept locatievisie Jozefgemeenschap 2020-2026

Concept locatievisie Jozefgemeenschap 2020-2026

Beste parochianen van de Jozefgemeenschap, Bijgaand (klik op deze link) treft u een concept aan van een door de Jozefraad geschreven missie en visie. De locatieraad moet én de praktische gang van zaken op de locatie coördineren, én, vanuit een pastorale insteek, oog...

Programma Raad van Kerken Zuidhorn 2020 – 2021

Programma Raad van Kerken Zuidhorn 2020 – 2021

Via deze link kunt het boekje van het WinterWerk van de Raad van Kerken Zuidhorn lezen: een breed scala aan activiteiten op het gebied van vorming en toerusting. De opzet is nadrukkelijk oecumenisch van aard. Opgave kan via de mail (u krijgt dan ook een...