Kerkproeverij, lezing Leo Fijen

Gepubliceerd op: 1 May 2019

Kerkproeverij, lezing Leo Fijen

INSPIRATIEDAG MET LEO FIJEN.

In 2017 begint de landelijke campagne ‘Kerkproeverij’. Eén van de initiatiefnemers is Leo Fijen. Hij is hoofd Levensbeschouwing bij de KRO-NCRV, TV journalist, schrijver en uitgever. Samen met abt Anselm Grün schrijft hij een boeiend boek: Toekomst zien in de kerk.

Op zaterdagmiddag 11 mei 2019 houdt Leo Fijen in het Karmelklooster in Drachten een lezing over dit boek.
De middag wordt in de kloosterkapel afgesloten met een gezamenlijke viering, thema: De zegenvierende kerk.

Het programma duurt van 13.30 uur tot 17.30 uur.

Kosten deelname: € 15,-

Reserveren via: info@de-lethe.nl of via
06 – 51648367 of via
het aanmeldingsformulier van het Karmelklooster

Froukje Wesseling – Schilstra
Kerkelijk Werker PKN

Meer berichten

Vieringen in de Emmauskerk v.a. 19 juni

Vieringen in de Emmauskerk v.a. 19 juni

Op zondag 19 juni mogen we in de Emmauskerk met een dienst o.l.v. parochianen weer gaan vieren. Wel zullen we ons allerlei beperkingen moeten opleggen. Natuurlijk handen ontsmetten bij binnenkomst, 1 ½ meter afstand houden van elkaar en zo meer. We beraden ons nog hoe...

Pinksterbrief Nederlandse bisschoppen

Pinksterbrief Nederlandse bisschoppen

‘Mogen wij u een vraag stellen?’ 28 mei 2020 ‘Mogen wij u een vraag stellen? Hoe denkt u dat u zich zult voelen als u een dezer dagen weer naar de kerk kunt gaan?’ Hiermee opent de brief aan gelovigen van de Nederlandse R.-K. bisschoppen voor Pinksteren 2020. De vraag...

Standaard- of formuliergebeden

Standaard- of formuliergebeden

Jaren geleden was ik bij een lezing van iemand die van protestant katholiek was geworden. Het was voor haar een verademing dat ook een standaardgebed als gebed kon worden beschouwd. Dat was nieuw voor haar. Zij kwam uit een protestantse traditie waarin een gebed...