Kerkproeverij, lezing Leo Fijen

Gepubliceerd op: 1 mei 2019

Kerkproeverij, lezing Leo Fijen

INSPIRATIEDAG MET LEO FIJEN.

In 2017 begint de landelijke campagne ‘Kerkproeverij’. Eén van de initiatiefnemers is Leo Fijen. Hij is hoofd Levensbeschouwing bij de KRO-NCRV, TV journalist, schrijver en uitgever. Samen met abt Anselm Grün schrijft hij een boeiend boek: Toekomst zien in de kerk.

Op zaterdagmiddag 11 mei 2019 houdt Leo Fijen in het Karmelklooster in Drachten een lezing over dit boek.
De middag wordt in de kloosterkapel afgesloten met een gezamenlijke viering, thema: De zegenvierende kerk.

Het programma duurt van 13.30 uur tot 17.30 uur.

Kosten deelname: € 15,-

Reserveren via: info@de-lethe.nl of via
06 – 51648367 of via
het aanmeldingsformulier van het Karmelklooster

Froukje Wesseling – Schilstra
Kerkelijk Werker PKN

Meer berichten

Jouw foto in een fototentoonstelling?

Jouw foto in een fototentoonstelling?

Jouw foto in een fototentoonstelling?     Rond Kerst en Nieuwjaar zal er in de RK-Nicolaaskerk in Haren een fototentoonstelling worden georganiseerd rond het thema ‘corona en onderweg naar Kerst 2020’. Iedereen, jong en oud, kan deelnemen aan deze expositie...

Oecumenische viering 8 november Nicolaaskerk

Oecumenische viering 8 november Nicolaaskerk

Zondag 8 november zal de jaarlijkse oecumenische viering in de Nicolaaskerk plaats vinden. Vanwege Corona een beetje anders dan anders. Het zal een livestreamviering worden. Het thema van de viering is dit jaar Sint Maarten en barmhartigheid. We kennen Sint Martinus...

Nieuwsbrief Salvator 1 november 2020

Nieuwsbrief Salvator 1 november 2020

Nieuwsbrief Salvatorgemeenschap 1 november 2020 31e zondag door het jaar Allerheiligen/Allerzielen Beste parochianen, November komt eraan. De wintertijd is al ingegaan, de dagen worden korter, de blaadjes vallen van de bomen en het weer doet dezer dagen ook niet erg...