Kerkproeverij, lezing Leo Fijen

Gepubliceerd op: 1 May 2019

Kerkproeverij, lezing Leo Fijen

INSPIRATIEDAG MET LEO FIJEN.

In 2017 begint de landelijke campagne ‘Kerkproeverij’. Eén van de initiatiefnemers is Leo Fijen. Hij is hoofd Levensbeschouwing bij de KRO-NCRV, TV journalist, schrijver en uitgever. Samen met abt Anselm Grün schrijft hij een boeiend boek: Toekomst zien in de kerk.

Op zaterdagmiddag 11 mei 2019 houdt Leo Fijen in het Karmelklooster in Drachten een lezing over dit boek.
De middag wordt in de kloosterkapel afgesloten met een gezamenlijke viering, thema: De zegenvierende kerk.

Het programma duurt van 13.30 uur tot 17.30 uur.

Kosten deelname: € 15,-

Reserveren via: info@de-lethe.nl of via
06 – 51648367 of via
het aanmeldingsformulier van het Karmelklooster

Froukje Wesseling – Schilstra
Kerkelijk Werker PKN

Meer berichten

Mariaprocessie Emmer Compascuum live op You Tube

Mariaprocessie Emmer Compascuum live op You Tube

De Maria processie van Emmer Compascuum is al jaren een begrip. Op  1 juni a.s., de Tweede Pinksterdag, begint vanaf 15.00 uur het Marialof in de St. Willehaduskerk in Emmer Compascuum. Aansluitend volgt een kleine processie naar de kapel van Maria, Hertogin van...

Nieuwsbericht Pinksteren voor ouders met kinderen

Nieuwsbericht Pinksteren voor ouders met kinderen

We hebben gevierd dat Jezus terugging naar zijn Vader met Hemelvaart. Maar Jezus heeft ons zijn Geest beloofd. Angelike Chardon en Pastor Myriam hebben een filmpje met vertelplaten opgenomen: ...

Overweging 10 mei Moederdag

Overweging 10 mei Moederdag

Jaar A Pasen 5 overweging (moederdag) In de afgelopen weken hebben we telkens geprobeerd om in de livestream vieringen een bijzondere afbeelding te laten zien en ook om lectoren of attributen uit een van de vier locaties te betrekken. Vorige week, toen de bisschop te...