Kerstconcert Nicolaaskoor in de kapel

Gepubliceerd op: 14 November 2017

Nicolaasgemeenschap

Nieuws

Kerstconcert Nicolaaskoor in de kapel

by | Nov 14, 2017 | Archief 2017

Op zaterdag 16 december 2017 is het de jaarlijkse traditie van het Nicolaaskoor uit Haren om het Kerstconcert te verzorgen in de kapel van het RK Kerkhof Groningen.
Dit jaar heeft het concert als thema: 300 jaar KERSTVLOED 1717-2017.

Op Kerstavond 1717 overstroomde het zeewater de noordwestelijke Europese kuststreken met als gevolg 13.000 slachtoffers. Deze grote natuurramp staat centraal in de verhalen, die we tussen de (kerst) liederen kunnen horen. De bekende kerstliederen kunt u meezingen en verder genieten van de uitstekende akoestiek van deze Cuypers kapel, die dit concert ondersteunt.
Om 15.00 uur begint het zingen en na een klein uur kun u volgens traditie in de aula glühwein drinken. Na afloop is de mogelijkheid voor een donatie.

De ingang van het kerkhof vindt u aan het begin van de Papiermolenlaan tussen de ‘witte’notariskantoren en Ringweg-Zuid aan de Hereweg.

Meer berichten

April kleding inzamelen voor Kledingbank Maxima

April kleding inzamelen voor Kledingbank Maxima

Het is weer zover! Overbodige goede, modieuze kleding, schoenen en accessoires (als riemen en sjaals) kunt voor of na de zondagsviering in gesloten zakken in de kleine parochiezaal van de Nicolaaskerk neerzetten. Het busje van de Kledingbank Maxima komt na...

Week van Gebed voor de eenheid

Week van Gebed voor de eenheid

Week van Gebed 2018 RECHT DOOR ZEE 'Recht door zee' is het thema voor de Week van Gebed voor de eenheid van christenen. De jaarlijkse gebedsweek vindt plaats van 21 tot en met 28 januari 2018. Het thema haakt aan op het danklied van Mozes en Mirjam uit het Bijbelboek...

Kerstfair en Open Kerk Haren

Kerstfair en Open Kerk Haren

Op de Kerstfair inkopen doen voor kerstmis. Dorpsgenoten ontmoeten. Samen er een gezellige dag van maken. Het gebeurt op zaterdag 16 december rond de Dorpskerk in Haren. Rondom de kerk staan kraampjes, brandt een gezellig houtvuur, vertelt een verhalenverteller zijn...