Kind in Kerk Nicolaasgemeenschap

Gepubliceerd op: 8 maart 2021

Kind in Kerk, voor de ouders…

Wil je als ouder dat je kind op een later moment zijn/haar eigen geloofsweg gaat kiezen? En wil je ook iets aanbieden zodat je kind ergens uit kan kiezen? En wil je dit kunnen combineren met het gezinsleven en drukke weekends? Dan is het kinderprogramma van de Nicolaaskerk misschien wel dé manier voor je!
Wij organiseren ongeveer één keer per maand een activiteit om kinderen te laten kennismaken met de katholieke kerk. Op een jonge, eigentijdse manier leert je kind in een half uurtje over de boodschap van Jezus. Je kind kan aansluiten wanneer het uitkomt. Kijk even in deze folder voor de activiteiten voor jouw Kind in Kerk of raadpleeg deze website .

Tot slot, wil je als ouder zelf graag meehelpen in de werkgroep Kind in Kerk? Dan ben je van harte welkom! De parochie is via email (kik.nicolaas@hildegardparochie.nl) bereikbaar. We nemen vervolgens graag contact met je op!

Hartelijke groet,
Werkgroep Kind in Kerk

Lees verder in de folder hieronder.

Meer berichten

Bisschoppen: geen vieringen na 17.00 uur, ook niet met Kerstmis

Bisschoppen: geen vieringen na 17.00 uur, ook niet met Kerstmis

De Nederlandse bisschoppen hebben besloten de coronamaatregelen voor de Rooms-Katholieke Kerk uit te breiden. Dit in verband met de huidige ontwikkelingen op het gebied van de coronapandemie. In de R.-K. Kerk worden voorlopig na 17.00 uur geen vieringen gehouden en...

VierKerstmis website weer online

VierKerstmis website weer online

VierKerstmis.nl ook dit jaar online: kijk waar en wanneer u in onze parochie Kerstmis kunt vieren Op vrijdag 26 november, net voor het begin van de Advent, gaat/ging de website VierKerstmis.nl online. Dit initiatief van de Nederlandse R.-K. bisschoppen roept iedereen...

Concert in de H. Nicolaaskerk

Concert in de H. Nicolaaskerk

Op 19 december, de laatste zondag vóór kerstmis, zal in de H. Nicolaaskerk in Haren door de evenementen/Woord & Muziek-commissie een Advent & Kerstconcert georganiseerd worden met vooral veel muziek. Afhankelijk van de corona-maatregelen zal er ook samenzang...