Kind in Kerk Nicolaasgemeenschap

Gepubliceerd op: 8 maart 2021

Kind in Kerk, voor de ouders…

Wil je als ouder dat je kind op een later moment zijn/haar eigen geloofsweg gaat kiezen? En wil je ook iets aanbieden zodat je kind ergens uit kan kiezen? En wil je dit kunnen combineren met het gezinsleven en drukke weekends? Dan is het kinderprogramma van de Nicolaaskerk misschien wel dé manier voor je!
Wij organiseren ongeveer één keer per maand een activiteit om kinderen te laten kennismaken met de katholieke kerk. Op een jonge, eigentijdse manier leert je kind in een half uurtje over de boodschap van Jezus. Je kind kan aansluiten wanneer het uitkomt. Kijk even in deze folder voor de activiteiten voor jouw Kind in Kerk of raadpleeg deze website .

Tot slot, wil je als ouder zelf graag meehelpen in de werkgroep Kind in Kerk? Dan ben je van harte welkom! De parochie is via email (kik.nicolaas@hildegardparochie.nl) bereikbaar. We nemen vervolgens graag contact met je op!

Hartelijke groet,
Werkgroep Kind in Kerk

Lees verder in de folder hieronder.

Meer berichten

Jongerenplatform: Startactiviteit

Jongerenplatform: Startactiviteit

Op 29 augustus a.s. organiseren wij de startactiviteit van 2021-’22. We beginnen om 12 uur met de eucharistieviering in Beilen, waarna we lunchen en ’s middags gaan klimmen in het klimbos van Grolloo! Kosten voor deelname is €10,- pp., dit is inclusief de lunch. Adres...

Sacrament en Emotie

Sacrament en Emotie

Sacrament en emotie Je vraagt je soms af hoe de Heilige Geest werkt. Nou weet ik dat ook niet precies, en het zal ook niet iedere keer op dezelfde manier gaan, en niet bij iedereen op dezelfde wijze, maar af en toe zie ik dat een vormeling of een dopeling wordt...

Update Protocol kerkelijk leven op anderhalve meter

Update Protocol kerkelijk leven op anderhalve meter

Maatregelen vanaf 3 juli 2021 Gelet op de positieve landelijke ontwikkelingen kunnen de COVID-maatregelen verder versoepeld worden.We volgen daarbij de "Update Protocol kerkelijk leven op anderhalve meter" van de RK Kerk. Dit houdt onder meer het volgende in: Het...