Kind in Kerk Nicolaasgemeenschap

Gepubliceerd op: 8 maart 2021

Kind in Kerk, voor de ouders…

Wil je als ouder dat je kind op een later moment zijn/haar eigen geloofsweg gaat kiezen? En wil je ook iets aanbieden zodat je kind ergens uit kan kiezen? En wil je dit kunnen combineren met het gezinsleven en drukke weekends? Dan is het kinderprogramma van de Nicolaaskerk misschien wel dé manier voor je!
Wij organiseren ongeveer één keer per maand een activiteit om kinderen te laten kennismaken met de katholieke kerk. Op een jonge, eigentijdse manier leert je kind in een half uurtje over de boodschap van Jezus. Je kind kan aansluiten wanneer het uitkomt. Kijk even in deze folder voor de activiteiten voor jouw Kind in Kerk of raadpleeg deze website .

Tot slot, wil je als ouder zelf graag meehelpen in de werkgroep Kind in Kerk? Dan ben je van harte welkom! De parochie is via email (kik.nicolaas@hildegardparochie.nl) bereikbaar. We nemen vervolgens graag contact met je op!

Hartelijke groet,
Werkgroep Kind in Kerk

Lees verder in de folder hieronder.

Meer berichten

Dierenmishandeling

Dierenmishandeling

Column van de Bisschop Dierenmishandeling Onlangs werden mij foto’s toegestuurd van mishandelde dieren. Het schijnt meer voor te komen dan we denken. Dat is trouwens met meer zaken zo. Kindermishandeling is in corona-tijd ook toegenomen. Evenals ouderenmishandeling!...

Roepingenzondag 25 mei 2021

Roepingenzondag 25 mei 2021

"Wees niet bang, kom dichterbij" In de Katholieke Kerk van het noorden (Groningen, Friesland, Drenthe, Noordoostpolder) is een blijvende behoefte aan priesters, diakens, pastoraal werkers en religieuzen, en aan mensen die kiezen voor een kerkelijk huwelijk. Wat kunnen...

Webinar Peter Bootsma op 22 april

Webinar Peter Bootsma op 22 april

Op 22 april -  een webinar door Peter Bootsma, voorzitter van Noorden Duurzaam en Groene Burgemeester van Groningen De webinar opent met de urgentie van duurzame ontwikkeling en de opdracht die ons in Laudato Si wordt gegeven. Daarna wordt aan de slag gegaan met drie...