Kostersdagen 2018 20 oktober

Gepubliceerd op: 14 June 2018

Kostersdagen 2018 20 oktober

Het werk van de koster in elke parochie vraagt veel kennis over de liturgie en het kerkgebouw. Een verantwoordelijke functie, waar velen veel voldoening aan beleven! De Diocesane Werkgroep Liturgie organiseert in oktober 2018 voor beide vicariaten in het bisdom opnieuw de Kostersdagen. Ontmoeting en verdieping staan daarin centraal. Voor de ochtend is onze bisschop, mgr. dr. C.F.M. van den Hout, bereid gevonden een lezing te verzorgen. Na de lunch zijn er drie workshops waarin het thema van de dag wordt uitgewerkt.

De eerste Kostersdag is zaterdag 6 oktober in de parochiezaal van de H. Martinusparochie te Groningen.
De tweede is op zaterdag 20 oktober in het Titus Brandsmahuis te Leeuwarden.
Beide dagen beginnen om ’s morgens om 10.00 uur en eindigen 15.30 uur.

Meer informatie en een uitgebreide folder: zie website van het bisdom of via de Werkgroepvoorzitter pastoor Victor Maagd, e-mail. Opgave kan bij l.winter@bisdomgl.nl .

Meer berichten

Coronamaatregelen

Coronamaatregelen

Afgelopen dinsdag zagen we op TV de "persco" van de regering met de aankondiging van nieuwe maatregelen tegen de verspreiding van het coronavirus. Naar aanleiding van de eerdere ophef over aantallen kerkbezoekers elders in het land, hebben de Nederlandse...

Vieringen in de Sint-Jozefkerk met coronamaatregelen

Vieringen in de Sint-Jozefkerk met coronamaatregelen

  Vieringen in de Sint-Jozefkerk met coronamaatregelenUpdate 14-10-2020 Vanaf 28 juni 2020 zijn er weer vieringen in de eigen Jozefkerk.  Overigens kunt u elke zondag om 9.30 uur de viering in de Nicolaaskerk blijven volgen via de livestream. Maar… er zijn wel de...

Boodschap paus Franciscus, Werelddag Migrant en Vluchteling

Boodschap paus Franciscus, Werelddag Migrant en Vluchteling

Gedwongen te vluchten zoals Jezus Christus Landeigen ontheemde mensen onthalen, beschermen, bevorderen en integreren Boodschap van paus FranciscusWerelddag van de Migrant en de Vluchteling 2020zondag 27 september In het begin van dit jaar heb ik mijn toespraak tot de...