Lenteconcert Ensemble Chavarim in Musselkanaal

Gepubliceerd op: 4 april 2019

Lenteconcert Ensemble Chavarim in Musselkanaal

Lenteconcert ‘Over liefde, Lente en Eeuwige Dromen’
Vocaal Ensemble Chavarim
Zondag 14 april, 16.00 uur in de H. Antonius van Paduakerk te Musselkanaal

Vocaal ensemble Chavarim o.l.v. dirigent Klaas Withaar brengt een voorjaarsconcert met werken van Jean Sibelius, Ola Gjeilo, Edvard Grieg, Antonin Dvorák en G.F. Händel. Chavarim is een koor van 30 zangers en zingt a capella, wordt waar nodig begeleid door pianist/ organist Pieter Pilon. Het vocaal ensemble kent een breed repertoire, waarbij een heel eigen sound is ontwikkeld. Oa. door optredens in de kathedraal van Norwich, Cambridge en de Dom van Keulen.

Entree:10 Euro. Kinderen t/m 12 jaar gratis. Kaartverkoop bij aanvang van het concert. Reserveren mogelijk via: ankeroelfs@ziggo.nl

Meer berichten

Coronamaatregelen

Coronamaatregelen

Afgelopen dinsdag zagen we op TV de "persco" van de regering met de aankondiging van nieuwe maatregelen tegen de verspreiding van het coronavirus. Naar aanleiding van de eerdere ophef over aantallen kerkbezoekers elders in het land, hebben de Nederlandse...

Nieuwsbrief Salvator 14 oktober 2020

Nieuwsbrief Salvator 14 oktober 2020

Beste parochianen, Bij het opstellen van deze nieuwsbrief is het duidelijk dat het coronavirus wederom ons stevig in de greep houdt. In heel Nederland, maar ook bij ons in de buurt. Veiligheidsregio Groningen is van niveau ‘zorgelijk’ naar ‘ernstig’ op het...

Vieringen in de Sint-Jozefkerk met coronamaatregelen

Vieringen in de Sint-Jozefkerk met coronamaatregelen

  Vieringen in de Sint-Jozefkerk met coronamaatregelenUpdate 14-10-2020 Vanaf 28 juni 2020 zijn er weer vieringen in de eigen Jozefkerk.  Overigens kunt u elke zondag om 9.30 uur de viering in de Nicolaaskerk blijven volgen via de livestream. Maar… er zijn wel de...