Lenteconcert Ensemble Chavarim in Musselkanaal

Gepubliceerd op: 4 April 2019

Lenteconcert Ensemble Chavarim in Musselkanaal

Lenteconcert ‘Over liefde, Lente en Eeuwige Dromen’
Vocaal Ensemble Chavarim
Zondag 14 april, 16.00 uur in de H. Antonius van Paduakerk te Musselkanaal

Vocaal ensemble Chavarim o.l.v. dirigent Klaas Withaar brengt een voorjaarsconcert met werken van Jean Sibelius, Ola Gjeilo, Edvard Grieg, Antonin Dvorák en G.F. Händel. Chavarim is een koor van 30 zangers en zingt a capella, wordt waar nodig begeleid door pianist/ organist Pieter Pilon. Het vocaal ensemble kent een breed repertoire, waarbij een heel eigen sound is ontwikkeld. Oa. door optredens in de kathedraal van Norwich, Cambridge en de Dom van Keulen.

Entree:10 Euro. Kinderen t/m 12 jaar gratis. Kaartverkoop bij aanvang van het concert. Reserveren mogelijk via: ankeroelfs@ziggo.nl

Meer berichten

Vieringen in de Sint-Jozefkerk met coronamaatregelen

Vieringen in de Sint-Jozefkerk met coronamaatregelen

Vieringen in de Sint-Jozefkerk met coronamaatregelen Vanaf 28 juni zijn er  weer vieringen in de eigen Jozefkerk.  Overigens kunt u elke zondag om 9.30 uur de viering in de Nicolaaskerk blijven volgen via de livestream. Maar… er zijn wel de nodige maatregelen nodig....

Oecumenische viering Raad van Kerken Zuidhorn zondag 21 juni

Oecumenische viering Raad van Kerken Zuidhorn zondag 21 juni

Op zondag 21 juni is er een online te volgen oecumenische viering van de Raad van Kerken Zuidhorn om 11 uur. Pastor Myriam Oosting zal hierin namens onze H. Hildegardparochie voorgaan. Aram Kooistra-Pourjafar zal namens onze Jozefgemeenschap mee voorgaan. Paulien...

14 juni  Hoogfeest van het heilig Sacament

14 juni Hoogfeest van het heilig Sacament

Eerste lezing: Deuteronomium 8, 2-3.14b-16a; Tweede lezing: 1 Korintiërs 10, 16-17; Evangelie: Johannes 6, 51-58. De overweging kunt u volgen via de livestreaming. Beschouwing over Sacramentsdag: Deze zondag vieren we Sacramentsdag en zwaaien we Sander Hof uit, die na...