Lenteconcert Ensemble Chavarim in Musselkanaal

Gepubliceerd op: 4 April 2019

Lenteconcert Ensemble Chavarim in Musselkanaal

Lenteconcert ‘Over liefde, Lente en Eeuwige Dromen’
Vocaal Ensemble Chavarim
Zondag 14 april, 16.00 uur in de H. Antonius van Paduakerk te Musselkanaal

Vocaal ensemble Chavarim o.l.v. dirigent Klaas Withaar brengt een voorjaarsconcert met werken van Jean Sibelius, Ola Gjeilo, Edvard Grieg, Antonin Dvorák en G.F. Händel. Chavarim is een koor van 30 zangers en zingt a capella, wordt waar nodig begeleid door pianist/ organist Pieter Pilon. Het vocaal ensemble kent een breed repertoire, waarbij een heel eigen sound is ontwikkeld. Oa. door optredens in de kathedraal van Norwich, Cambridge en de Dom van Keulen.

Entree:10 Euro. Kinderen t/m 12 jaar gratis. Kaartverkoop bij aanvang van het concert. Reserveren mogelijk via: ankeroelfs@ziggo.nl

Meer berichten

Vieringen in de Emmauskerk v.a. 19 juni

Vieringen in de Emmauskerk v.a. 19 juni

Op zondag 19 juni mogen we in de Emmauskerk met een dienst o.l.v. parochianen weer gaan vieren. Wel zullen we ons allerlei beperkingen moeten opleggen. Natuurlijk handen ontsmetten bij binnenkomst, 1 ½ meter afstand houden van elkaar en zo meer. We beraden ons nog hoe...

Pinksterbrief Nederlandse bisschoppen

Pinksterbrief Nederlandse bisschoppen

‘Mogen wij u een vraag stellen?’ 28 mei 2020 ‘Mogen wij u een vraag stellen? Hoe denkt u dat u zich zult voelen als u een dezer dagen weer naar de kerk kunt gaan?’ Hiermee opent de brief aan gelovigen van de Nederlandse R.-K. bisschoppen voor Pinksteren 2020. De vraag...

Standaard- of formuliergebeden

Standaard- of formuliergebeden

Jaren geleden was ik bij een lezing van iemand die van protestant katholiek was geworden. Het was voor haar een verademing dat ook een standaardgebed als gebed kon worden beschouwd. Dat was nieuw voor haar. Zij kwam uit een protestantse traditie waarin een gebed...