livestreamviering op 3 mei met de Bisschop

Gepubliceerd op: 2 mei 2020

Informatie over de livestreamviering op Zondag 3 mei

Voorgangers: Bisschop vd Hout, pastoor Arjen, pastor Myriam
Lector: pastor Myriam
Preek: Bisschop
Orgel: Matthew Schembri en Kees Verstappen (Klarinet)
Cantor: Cantorgroep Walfried, Gerard Sleumer en Truus Stam
Collecte: Roepingenzondag, iban NL94INGB0650250826 t.n.v. Fonds Priesteropleiding Bisdom Groningen-Leeuwarden

pastor Oosting

Meer berichten

Week van gebed voor eenheid 2021

Week van gebed voor eenheid 2021

ANDERS DAN ANDERS Van zondag 17 tot zaterdag 24 januari 2021 kan iedereen weer meedoen met de jaarlijkse Week van Gebed. In Groningen wordt dit georganiseerd door een werkgroep met mensen uit verschillende achtergronden. Ze doen dit op verzoek van de Raad van Kerken...

Vieringen in de Sint-Jozefkerk met coronamaatregelen

Vieringen in de Sint-Jozefkerk met coronamaatregelen

Elke zondag worden er vieringen gehouden worden in de eigen Jozefkerk. Overigens kunt u elke zondag om 9.30 uur de viering in de Nicolaaskerk blijven volgen via de livestream. Maar… er zijn wel de nodige maatregelen nodig. Er mag maar een beperkt aantal mensen...

Coronamaatregelen

Coronamaatregelen

Naar aanleiding van de eerdere ophef over aantallen kerkbezoekers elders in het land, hebben de Nederlandse kerkgenootschappen overleg gevoerd met minister Grapperhaus van justitie over een verstandige werkwijze. Iedereen maakt zich grote zorgen over de snelle toename...