Markus Passion op Palmzondag in Ter Apel

Gepubliceerd op: 4 April 2019

Markus Passion op Palmzondag in Ter Apel

Markus Passion op Palmzondag in Ter Apel
Harmonie Orkest Twente en solisten
Zondag 14 april a.s., 16.00 uur in de St. Willibrorduskerk te Ter Apel

De Markus Passion is werk van de veelvuldig nationaal en internationaal gelauwerde componist Jacob de Haan, woonachtig in Ter Wisch. Onder leiding van De Haan komt de bijzondere passie tot leven met het Harmonie Orkest Twente en de solisten Helen Katja Rothfuss (sopraan), Marco Vassalli (bariton) en Ab Nieuwdorp (evangelist)

Entree: 10 Euro. Kinderen tot 16 jaar: 5 Euro. Adres: St. Willibrorduskerk, Hoofdstraat 75,
Ter Apel

Meer berichten

Overweging DOLP 9 augustus 2020

Overweging DOLP 9 augustus 2020

Overweging uit de viering onder leiding van parochianen (Carien Denissen en Wieke Schimmel) op zondag 9 augustus in de Jozefkerk Lezingen: 1 Koningen 19: 9a,11-13a ; Mattheüs 14: 22-33 God waar ben je? Petrus roept Jezus. Elia zoekt God. Elia roept God op de berg bij...

Vieringen in de Sint-Jozefkerk met coronamaatregelen

Vieringen in de Sint-Jozefkerk met coronamaatregelen

Vieringen in de Sint-Jozefkerk met coronamaatregelen Vanaf 28 juni zijn er  weer vieringen in de eigen Jozefkerk.  Overigens kunt u elke zondag om 9.30 uur de viering in de Nicolaaskerk blijven volgen via de livestream. Maar… er zijn wel de nodige maatregelen nodig....

Oecumenische viering Raad van Kerken Zuidhorn zondag 21 juni

Oecumenische viering Raad van Kerken Zuidhorn zondag 21 juni

Op zondag 21 juni is er een online te volgen oecumenische viering van de Raad van Kerken Zuidhorn om 11 uur. Pastor Myriam Oosting zal hierin namens onze H. Hildegardparochie voorgaan. Aram Kooistra-Pourjafar zal namens onze Jozefgemeenschap mee voorgaan. Paulien...