Markus Passion op Palmzondag in Ter Apel

Gepubliceerd op: 4 April 2019

Markus Passion op Palmzondag in Ter Apel

Markus Passion op Palmzondag in Ter Apel
Harmonie Orkest Twente en solisten
Zondag 14 april a.s., 16.00 uur in de St. Willibrorduskerk te Ter Apel

De Markus Passion is werk van de veelvuldig nationaal en internationaal gelauwerde componist Jacob de Haan, woonachtig in Ter Wisch. Onder leiding van De Haan komt de bijzondere passie tot leven met het Harmonie Orkest Twente en de solisten Helen Katja Rothfuss (sopraan), Marco Vassalli (bariton) en Ab Nieuwdorp (evangelist)

Entree: 10 Euro. Kinderen tot 16 jaar: 5 Euro. Adres: St. Willibrorduskerk, Hoofdstraat 75,
Ter Apel

Meer berichten

Vieringen in de Emmauskerk v.a. 21 juni

Vieringen in de Emmauskerk v.a. 21 juni

Op zondag 21 juni mogen we in de Emmauskerk met een dienst o.l.v. parochianen weer gaan vieren. Wel zullen we ons allerlei beperkingen moeten opleggen. Natuurlijk handen ontsmetten bij binnenkomst, 1 ½ meter afstand houden van elkaar en zo meer. We beraden ons nog hoe...

Pinksterbrief Nederlandse bisschoppen

Pinksterbrief Nederlandse bisschoppen

‘Mogen wij u een vraag stellen?’ 28 mei 2020 ‘Mogen wij u een vraag stellen? Hoe denkt u dat u zich zult voelen als u een dezer dagen weer naar de kerk kunt gaan?’ Hiermee opent de brief aan gelovigen van de Nederlandse R.-K. bisschoppen voor Pinksteren 2020. De vraag...

Standaard- of formuliergebeden

Standaard- of formuliergebeden

Jaren geleden was ik bij een lezing van iemand die van protestant katholiek was geworden. Het was voor haar een verademing dat ook een standaardgebed als gebed kon worden beschouwd. Dat was nieuw voor haar. Zij kwam uit een protestantse traditie waarin een gebed...