Markus Passion op Palmzondag in Ter Apel

Gepubliceerd op: 4 april 2019

Markus Passion op Palmzondag in Ter Apel

Markus Passion op Palmzondag in Ter Apel
Harmonie Orkest Twente en solisten
Zondag 14 april a.s., 16.00 uur in de St. Willibrorduskerk te Ter Apel

De Markus Passion is werk van de veelvuldig nationaal en internationaal gelauwerde componist Jacob de Haan, woonachtig in Ter Wisch. Onder leiding van De Haan komt de bijzondere passie tot leven met het Harmonie Orkest Twente en de solisten Helen Katja Rothfuss (sopraan), Marco Vassalli (bariton) en Ab Nieuwdorp (evangelist)

Entree: 10 Euro. Kinderen tot 16 jaar: 5 Euro. Adres: St. Willibrorduskerk, Hoofdstraat 75,
Ter Apel

Meer berichten

Coronamaatregelen

Coronamaatregelen

Afgelopen dinsdag zagen we op TV de "persco" van de regering met de aankondiging van nieuwe maatregelen tegen de verspreiding van het coronavirus. Naar aanleiding van de eerdere ophef over aantallen kerkbezoekers elders in het land, hebben de Nederlandse...

Nieuwsbrief Salvator 14 oktober 2020

Nieuwsbrief Salvator 14 oktober 2020

Beste parochianen, Bij het opstellen van deze nieuwsbrief is het duidelijk dat het coronavirus wederom ons stevig in de greep houdt. In heel Nederland, maar ook bij ons in de buurt. Veiligheidsregio Groningen is van niveau ‘zorgelijk’ naar ‘ernstig’ op het...

Vieringen in de Sint-Jozefkerk met coronamaatregelen

Vieringen in de Sint-Jozefkerk met coronamaatregelen

  Vieringen in de Sint-Jozefkerk met coronamaatregelenUpdate 14-10-2020 Vanaf 28 juni 2020 zijn er weer vieringen in de eigen Jozefkerk.  Overigens kunt u elke zondag om 9.30 uur de viering in de Nicolaaskerk blijven volgen via de livestream. Maar… er zijn wel de...