Muziek voor de Lijdenstijd – Salvatorkerk Groningen

Gepubliceerd op: 24 February 2018

Muziek voor de Lijdenstijd – Salvatorkerk Groningen

Op zondag 18 maart 2018 vindt in de Salvatorkerk, aan de Hora Siccamasingel te Groningen, een bijzondere avond plaats met muziek voor de Lijdenstijd. De aanvang is 20.00 uur, de entree is vrij , na afloop is er een deurcollecte.

Uitvoerenden zijn: Schola Gregoriaans Groningen o.l.v. Ton Tromp, het koor Vocare, sopraansoliste Meike Wijma, althoboïsten Bindert Posthuma en Erik Wijma en organist Matthew Schembri. Artistieke leiding heeft Chris Fictoor.

Naast Gregoriaanse gezangen wordt muziek uitgevoerd van JS Bach en er klinken enkele eigentijdse werken onder meer op tekst van Titus Brandsma. Pastor Arjen Jellema leidt de avond in.

De avond is onderdeel van de serie ‘Op adem komen’, die in de Salvatorkerk wordt gehouden rond Allerzielen, in de Adventstijd, de Lijdenstijd en de Meimaand.

Nadere informatie bij:
Chris Fictoor; c.w.a.fictoor@gmail.com; 06-53799635.
Gea Ettema; kerkmuzieksalvator@gmail.com; 050 – 5014390

Meer berichten

Salvator Nieuwsbrief 28 juni

Salvator Nieuwsbrief 28 juni

Overweging bij: Eerste lezing: 2 Koningen 4,8-11+14-16a; Tweede lezing: Romeinen 6,3-4+8+11; Evangelie: Matteüs 10, 37-42 Dit keer geen overweging maar een vakantiegedachte:   Vakantie: Nu de vakantietijd voor de deur staat, bladeren we even het evange­lie door...

Salvator Nieuwsbrief 21 juni

Salvator Nieuwsbrief 21 juni

Nieuwsbrief 21 juni 2020 Twaalfde zondag door het jaar  Overweging bij Eerste lezing: Jeremia 20, 10-13; Tweede lezing: Romeinen 5,12-15; Evangelie: Matteüs 10-26-33. Drie keer roept Jezus vandaag zijn toehoorder toe: Vreest niet! En dat is in relatie tot de eerste...

Protocol Kerkgangers Salvatorkerk

Protocol Kerkgangers Salvatorkerk

Mededelingen van de locatieraad en de pastorale steungroep in verband met het openstellen van de kerk voor vieringen vanaf 21 juni: Per 1 juni zijn er weer vieringen in de kerk mogelijk. Om logistieke redenen starten wij dus voor alle parochianen op 21 juni. De...