Muziek voor de Lijdenstijd – Salvatorkerk Groningen

Gepubliceerd op: 24 februari 2018

Muziek voor de Lijdenstijd – Salvatorkerk Groningen

Op zondag 18 maart 2018 vindt in de Salvatorkerk, aan de Hora Siccamasingel te Groningen, een bijzondere avond plaats met muziek voor de Lijdenstijd. De aanvang is 20.00 uur, de entree is vrij , na afloop is er een deurcollecte.

Uitvoerenden zijn: Schola Gregoriaans Groningen o.l.v. Ton Tromp, het koor Vocare, sopraansoliste Meike Wijma, althoboïsten Bindert Posthuma en Erik Wijma en organist Matthew Schembri. Artistieke leiding heeft Chris Fictoor.

Naast Gregoriaanse gezangen wordt muziek uitgevoerd van JS Bach en er klinken enkele eigentijdse werken onder meer op tekst van Titus Brandsma. Pastor Arjen Jellema leidt de avond in.

De avond is onderdeel van de serie ‘Op adem komen’, die in de Salvatorkerk wordt gehouden rond Allerzielen, in de Adventstijd, de Lijdenstijd en de Meimaand.

Nadere informatie bij:
Chris Fictoor; c.w.a.fictoor@gmail.com; 06-53799635.
Gea Ettema; kerkmuzieksalvator@gmail.com; 050 – 5014390

Meer berichten

Coronamaatregelen

Coronamaatregelen

Afgelopen dinsdag zagen we op TV de "persco" van de regering met de aankondiging van nieuwe maatregelen tegen de verspreiding van het coronavirus. Naar aanleiding van de eerdere ophef over aantallen kerkbezoekers elders in het land, hebben de Nederlandse...

Nieuwsbrief Salvator 14 oktober 2020

Nieuwsbrief Salvator 14 oktober 2020

Beste parochianen, Bij het opstellen van deze nieuwsbrief is het duidelijk dat het coronavirus wederom ons stevig in de greep houdt. In heel Nederland, maar ook bij ons in de buurt. Veiligheidsregio Groningen is van niveau ‘zorgelijk’ naar ‘ernstig’ op het...

Vieringen in de Sint-Jozefkerk met coronamaatregelen

Vieringen in de Sint-Jozefkerk met coronamaatregelen

  Vieringen in de Sint-Jozefkerk met coronamaatregelenUpdate 14-10-2020 Vanaf 28 juni 2020 zijn er weer vieringen in de eigen Jozefkerk.  Overigens kunt u elke zondag om 9.30 uur de viering in de Nicolaaskerk blijven volgen via de livestream. Maar… er zijn wel de...