Muziek voor de Lijdenstijd – Salvatorkerk Groningen

Gepubliceerd op: 24 February 2018

Muziek voor de Lijdenstijd – Salvatorkerk Groningen

Op zondag 18 maart 2018 vindt in de Salvatorkerk, aan de Hora Siccamasingel te Groningen, een bijzondere avond plaats met muziek voor de Lijdenstijd. De aanvang is 20.00 uur, de entree is vrij , na afloop is er een deurcollecte.

Uitvoerenden zijn: Schola Gregoriaans Groningen o.l.v. Ton Tromp, het koor Vocare, sopraansoliste Meike Wijma, althoboïsten Bindert Posthuma en Erik Wijma en organist Matthew Schembri. Artistieke leiding heeft Chris Fictoor.

Naast Gregoriaanse gezangen wordt muziek uitgevoerd van JS Bach en er klinken enkele eigentijdse werken onder meer op tekst van Titus Brandsma. Pastor Arjen Jellema leidt de avond in.

De avond is onderdeel van de serie ‘Op adem komen’, die in de Salvatorkerk wordt gehouden rond Allerzielen, in de Adventstijd, de Lijdenstijd en de Meimaand.

Nadere informatie bij:
Chris Fictoor; c.w.a.fictoor@gmail.com; 06-53799635.
Gea Ettema; kerkmuzieksalvator@gmail.com; 050 – 5014390

Meer berichten

Nieuwsbrief 31 mei

Nieuwsbrief 31 mei

Overweging bij Eerste lezing: Handelingen 2, 1-11; Tweede lezing: 1 Korintiërs 12, 3b-7.12-13; Evangelie: Johannes 20, 19-23. Beste medegelovigen, vandaag vieren we de gave van de Geest. Eén dag per jaar vieren we dit, maar de Geest is natuurlijk elke dag werkzaam in...

Vieringen in de Emmauskerk v.a. 21 juni

Vieringen in de Emmauskerk v.a. 21 juni

Op zondag 21 juni mogen we in de Emmauskerk met een dienst o.l.v. parochianen weer gaan vieren. Wel zullen we ons allerlei beperkingen moeten opleggen. Natuurlijk handen ontsmetten bij binnenkomst, 1 ½ meter afstand houden van elkaar en zo meer. We beraden ons nog hoe...

Pinksterbrief Nederlandse bisschoppen

Pinksterbrief Nederlandse bisschoppen

‘Mogen wij u een vraag stellen?’ 28 mei 2020 ‘Mogen wij u een vraag stellen? Hoe denkt u dat u zich zult voelen als u een dezer dagen weer naar de kerk kunt gaan?’ Hiermee opent de brief aan gelovigen van de Nederlandse R.-K. bisschoppen voor Pinksteren 2020. De vraag...