Nieuwe Covid-19 maatregelen vastgesteld

Gepubliceerd op: 3 juni 2021

Gelet op de positieve landelijke ontwikkelingen heeft het Parochiebestuur de COVID-19 maatregelen vanaf zaterdag 5 juni 2021 als volgt vastgesteld:

 • Het aantal parochianen tijdens een viering (bedienaren niet meegerekend dus) mag maximaal 50 bedragen (dat was 30). Voor grotere kerkgebouwen bedraagt het maximale aantal 15% van het aantal zitplaatsen. Voorbeeld: als er normaliter 400 zitplaatsen zijn dan wordt het maximale aantal parochianen dus 60.
 • Zang door parochianen is vooralsnog niet toegestaan. Wel mag het aantal cantors verhoogd worden: dat is nu maximaal 2 en dat wordt maximaal 4. Hierbij moeten wel de bestaande afstandsregels gehandhaafd worden.
 • De “normale” richtlijnen blijven gelden:
   • Hygiene
   • Mondkapjes
   • Onderlinge afstand 1,5 meter

We blijven de landelijke ontwikkelingen volgen en als daar aanleiding toe is zal het PB de richtlijnen wederom wijzigen.

Zie ook: https://www.rkkerk.nl/versoepeling-van-coronamaatregelen-in-de-r-k-kerk-vanaf-5-juni-2021/

Meer berichten

Speciale uitgave van het bisdomblad Spreek!

Speciale uitgave van het bisdomblad Spreek!

Gisteren en vandaag bij abonnees op de mat gevallen en bij dit bericht vindt u de elektronische PDF-versie. Deze Spreek! is mede mogelijk gemaakt door parochievrijwilligers in ons bisdom (zie redactioneel Voorwoord). Met het thema ''Opnieuw beginnen'' is de inhoud na...

Kerstgroet Walfriedraad

Kerstgroet Walfriedraad

Moge God u nabij zijnop al de wegen die u gaat.Moge Hij u zegenen met zijn Licht. De Walfriedraad wenst u gezegende kerstdagenen een zalig Nieuwjaar.Vieringen: 1e kerstdag : 11.15 uur. Euch. viering - voorganger Pastor Arjen Jellema2e kerstdag: 11.15 uur. Woord- en...

Nieuwsbrief Salvatorgemeenschap 21 december 2021

Nieuwsbrief Salvatorgemeenschap 21 december 2021

Beste medeparochianen, Helaas zijn na de aanscherping van de coronamaatregelen per 1 december nieuwe aanscherpingen van kracht per 19 december. We begrijpen dat dit weer een teleurstelling zal zijn voor velen, juist ook in deze tijd, maar om met de bisschoppen te...