Nieuwe Semester van de Bonifatius Academie

Gepubliceerd op: 18 februari 2021

Het nieuwe semester van de Bonifatius Academie gaat online!

Aanmelding vanaf vandaag.

Het nieuwe semester van de Bonifatius Academie in 2021 gaat met vijf aantrekkelijke nieuwe cursussen van start.
In principe zijn de bijeenkomsten online. We hopen rond de afsluiting van het semester (eind mei) elkaar wel in het echt te kunnen ontmoeten. Dit vraagt van ons allemaal enige flexibiliteit. Zo zijn van enkele cursussen nog niet alle les-data bekend.

Het Lentesemester van 2021 loopt van de eerste lesdag op 6 maart tot en met de afsluitende lesdag op 29 mei. Roosterwijzigingen kunnen voorkomen.

Klaar voor de start!

Op zaterdag 6 maart om 10.30 uur starten we met een webinar voor alle cursisten en belangstellenden door media-priester Roderick Vonhögen. Hij zoekt overal naar plekken van bezieling. Wat bezielt mensen in Noord Nederland? Hij opent het semester met een interactieve lezing:
‘De kerk van morgen begint vandaag’. U kunt meedoen en uw vragen stellen.

U kunt de cursusfolder hier downloaden.

Het aanmeldformulier kunt u hier downloaden.

Meer berichten

Kerk-zijn in verbondenheid

Kerk-zijn in verbondenheid

Houd elkaar vast! Kerk-zijn, dat doen we samen. In verbondenheid met God én met elkaar. In coronatijd is juist dat samen kerk-zijn onder druk komen te staan. Gelukkig zijn we in de kerk op talloze creatieve manieren naar elkaar om blijven zien. Toch blijft het soms...

Nieuwe Covid-19 maatregelen vastgesteld

Nieuwe Covid-19 maatregelen vastgesteld

Gelet op de positieve landelijke ontwikkelingen heeft het Parochiebestuur de COVID-19 maatregelen vanaf zaterdag 5 juni 2021 als volgt vastgesteld: Het aantal parochianen tijdens een viering (bedienaren niet meegerekend dus) mag maximaal 50 bedragen (dat was 30). Voor...

Retraiteweekend Verhalen over Franciscus

Retraiteweekend Verhalen over Franciscus

Veel verhalen doen de ronde over de heilige Franciscus. Verhalen geworteld in de geschiedenis, maar ook verhalen die ontsproten zijn aan vrome volksfantasie. Verhalen die mondeling zijn overgeleverd voordat ze in diverse handschriften verder zijn doorgegeven. Verhalen...