Nieuwe Semester van de Bonifatius Academie

Gepubliceerd op: 18 februari 2021

Het nieuwe semester van de Bonifatius Academie gaat online!

Aanmelding vanaf vandaag.

Het nieuwe semester van de Bonifatius Academie in 2021 gaat met vijf aantrekkelijke nieuwe cursussen van start.
In principe zijn de bijeenkomsten online. We hopen rond de afsluiting van het semester (eind mei) elkaar wel in het echt te kunnen ontmoeten. Dit vraagt van ons allemaal enige flexibiliteit. Zo zijn van enkele cursussen nog niet alle les-data bekend.

Het Lentesemester van 2021 loopt van de eerste lesdag op 6 maart tot en met de afsluitende lesdag op 29 mei. Roosterwijzigingen kunnen voorkomen.

Klaar voor de start!

Op zaterdag 6 maart om 10.30 uur starten we met een webinar voor alle cursisten en belangstellenden door media-priester Roderick Vonhögen. Hij zoekt overal naar plekken van bezieling. Wat bezielt mensen in Noord Nederland? Hij opent het semester met een interactieve lezing:
‘De kerk van morgen begint vandaag’. U kunt meedoen en uw vragen stellen.

U kunt de cursusfolder hier downloaden.

Het aanmeldformulier kunt u hier downloaden.

Meer berichten

Speciale uitgave van het bisdomblad Spreek!

Speciale uitgave van het bisdomblad Spreek!

Gisteren en vandaag bij abonnees op de mat gevallen en bij dit bericht vindt u de elektronische PDF-versie. Deze Spreek! is mede mogelijk gemaakt door parochievrijwilligers in ons bisdom (zie redactioneel Voorwoord). Met het thema ''Opnieuw beginnen'' is de inhoud na...

Kerstgroet Walfriedraad

Kerstgroet Walfriedraad

Moge God u nabij zijnop al de wegen die u gaat.Moge Hij u zegenen met zijn Licht. De Walfriedraad wenst u gezegende kerstdagenen een zalig Nieuwjaar.Vieringen: 1e kerstdag : 11.15 uur. Euch. viering - voorganger Pastor Arjen Jellema2e kerstdag: 11.15 uur. Woord- en...

Nieuwsbrief Salvatorgemeenschap 21 december 2021

Nieuwsbrief Salvatorgemeenschap 21 december 2021

Beste medeparochianen, Helaas zijn na de aanscherping van de coronamaatregelen per 1 december nieuwe aanscherpingen van kracht per 19 december. We begrijpen dat dit weer een teleurstelling zal zijn voor velen, juist ook in deze tijd, maar om met de bisschoppen te...