Nieuwe Semester van de Bonifatius Academie

Gepubliceerd op: 18 februari 2021

Het nieuwe semester van de Bonifatius Academie gaat online!

Aanmelding vanaf vandaag.

Het nieuwe semester van de Bonifatius Academie in 2021 gaat met vijf aantrekkelijke nieuwe cursussen van start.
In principe zijn de bijeenkomsten online. We hopen rond de afsluiting van het semester (eind mei) elkaar wel in het echt te kunnen ontmoeten. Dit vraagt van ons allemaal enige flexibiliteit. Zo zijn van enkele cursussen nog niet alle les-data bekend.

Het Lentesemester van 2021 loopt van de eerste lesdag op 6 maart tot en met de afsluitende lesdag op 29 mei. Roosterwijzigingen kunnen voorkomen.

Klaar voor de start!

Op zaterdag 6 maart om 10.30 uur starten we met een webinar voor alle cursisten en belangstellenden door media-priester Roderick Vonhögen. Hij zoekt overal naar plekken van bezieling. Wat bezielt mensen in Noord Nederland? Hij opent het semester met een interactieve lezing:
‘De kerk van morgen begint vandaag’. U kunt meedoen en uw vragen stellen.

U kunt de cursusfolder hier downloaden.

Het aanmeldformulier kunt u hier downloaden.

Meer berichten

Vier Pasen voor beleving Veertigdagentijd en Pasen

Vier Pasen voor beleving Veertigdagentijd en Pasen

Pasen 2021 valt op 4 en 5 april a.s. De kans is groot dat beperkende maatregelen dan nog steeds gelden in verband met de coronapandemie. De Nederlandse bisschoppen roepen op Pasen thuis mee te vieren als het in de kerk niet kan. Meevieren kan via de speciale website...

Kinderen actief in Zuidhorn

Kinderen actief in Zuidhorn

De kinderen van de Jozefgemeenschap zijn in 2020 niet alleen maar thuisgebleven, er zijn toch heel wat activiteiten geweest. Kijk voor een overzicht op de kinderpagina van onze website.   De foto bovenaan deze pagina is 21 februari (2021) gemaakt tijdens de...

Jongeren actief in Zuidhorn

Jongeren actief in Zuidhorn

De jongeren van de jongerencatechese, locatie Jozef in Zuidhorn, zijn ook in 2020 actief gebleven, ondanks alle beperkingen door corona. Sinterklaas vieren (was nog 2019), kerstacties, maar jammer genoeg geen jongerenviering dat jaar. Kijk op de jongerenpagina voor...