Diocesane Retraite: Jona, een duif van vrede?

by | jan 15, 2018 | Nieuws

Tijdens de retraite laten we ons inspireren door het Bijbelboek Jona. Een parabel met humor over een vredesduif tegen wil en dank. Het is ontstaan in de tijd na de Babylonische Ballingschap en vertelt beeldend over storm en vis, boom en worm. We leren Jona kennen verzonken in gebed. Jona wordt belicht vanuit de rabbijnse traditie en we staan aan de hand van gedichten stil bij de actualiteit ervan. In het evangelie van Mattheüs en Lucas vertelt Jezus dat een boos en overspelig geslacht geen ander teken wordt gegeven dan dat van Jona. Naar dat teken gaan we op zoek.

Begeleiding: Peter Vermaat
Datum: vrijdag 6 april – zondag 8 april 2018
Plaats: Klooster Thuine, Duitsland
Tijd: aankomst: 20.00 uur – vertrek: 16.00 uur
Opgave vóór 10 maart 2018 bij het Bisdom Groningen-Leeuwarden,
e-mail: l.winter@bisdomgl.nl tel. 050 – 4065888.
Inlichtingen: Peter Vermaat, tel. 0518 – 451751.