Kerstmarkt jongeren zondag 17 december

by | 9 december 2017 | Jozefgemeenschap

Op zondag 17 december houden de jongeren van de Jozefgemeenschap een Kerstmarkt van half 11 tot 12 uur. Dit is in de pastorie aan De Gast 38, Zuidhorn. Zij zullen zelfgemaakte kerststukjes, kerstkoekjes, -cakejes en andere artikelen verkopen. Verder is er koffie, thee, chocomel en glühwein tegen een kleine vergoeding. Ook kunt u de kerstkoekjes ter plaatse proeven.

De opbrengst van deze actie gaat naar Het glazen huis 2017. Dit is de kerstactie van 3FM Serious Request en het Rode Kruis. Het doel dit jaar is om geld bijeen te krijgen waarmee verscheurde families weer bij elkaar zijn te krijgen. Kinderen zijn op de vlucht hun vader en/of moeder kwijt geraakt. Het Rode Kruis probeert hen op te sporen en terug bij elkaar te brengen.

De Kerstmarkt is in aansluiting op de zondagse viering. Het is de derde zondag van de Advent, er is om 9.30 uur een Eucharistieviering waarin pastor Jellema voorgaat.