Passiemuziek in de Salvatorkerk

Passiemuziek en delen uit The Messiah
Salvatorkerk Groningen

Op zondag 7 april 2019 vindt in de Salvatorkerk, aan de van Starkenborghstraat/Hora Siccamasingel te Groningen, een bijzondere avond plaats met muziek voor de Lijdenstijd en Pasen. De aanvang is 20.00 uur, de entree is vrij en er is een deurcollecte.

Uitvoerenden zijn: Vocaal Ensemble Flexwerk o.l.v. Cas Straatman, Koor Vocare o.l.v. Chris Fictoor, sopraansoliste Meike Wijma, althoboïsten Bindert Posthuma en Erik Wijma en organist Matthew Schembri.

Er wordt passiemuziek uitgevoerd van o.a. JS Bach, delen uit The Messiah van Händel en het Stabat Mater in diverse versies. Arjen Jellema leidt de avond in en leest de teksten.

De avond is onderdeel van de Salvatorkerk serie ‘Op adem komen’.

Nadere informatie bij Chris Fictoor
c.w.a.fictoor@gmail.com; 06-53799635.