Oecumenische bezinningsavond Advent

Gepubliceerd op: 15 november 2023

oecumenische bezinningsavond advent – 6 december

In de periode voorafgaand aan kerst (advent) en de periode voorafgaand aan Pasen (veertigdagentijd, lijdenstijd of vastentijd) zullen de pastores van de Walfriedgemeenschap en van PKN Damsterboord een oecumenische bezinningsavond leiden. We brengen onze geloofstradities met elkaar in gesprek en zo ontdekken we waar we elkaar kunnen verrijken.

De adventsavond is gepland op woensdagavond 6 december. Om 19.30 beginnen we met een vesperviering in de Stefanuskerk. Rond 20.00 uur gaan we verder in Kerkenheem en we gaan dan op zoek naar de betekenis van “advent”. Wat kleurt de adventstijd? Wat geeft deze periode ons?

Die vragen zullen we op een creatieve manier uitwerken door samen een bijzondere adventskrans te maken.

  • datum woensdag 6 december, 19:30 uur,
  • Stefanuskerk (vesper) en Kerkenheem (gespreksgedeelte)
  • leiding pastor Myriam Oosting en ds. Jan Wilts
  • opgave zo mogelijk voor 3 december bij janwilts@damsterboord.nl

Meer berichten

Kerstconcert met samenzang 17 december 2023

Kerstconcert met samenzang 17 december 2023

Kerstconcert met samenzang op 17 december 2023 De evenementencommissie van de H. Nicolaaskerk organiseert op zondagmiddag 17 december weer een mooi Kerstconcert in de kerk. Er is samenzang, het Nicolaas-projectkoor o.l.v. Trevor Mooijman zingt samen met koor- en...

800 jaar kerststal: leef toe naar Kerstmis met de website Vier.nu

800 jaar kerststal: leef toe naar Kerstmis met de website Vier.nu

Kerstmis staat voor de deur. Met de website Vier.nu leeft u toe naar dit belangrijke christelijke hoogfeest. Dit jaar is er op de site speciale aandacht voor de kerststal, want het is precies 800 jaar geleden dat de eerste levende kerststal werd ingericht. In aanloop...

Dag van het Jodendom 14 Januari 2024

Dag van het Jodendom 14 Januari 2024

LEF / LEV DAG VAN HET JODENDOM 14 JANUARI 2024 Op initiatief van de Nederlandse bisschoppen wordt in Nederland, evenals in vele andereEuropese landen, rond 17 januari 2024 de Dag van het Jodendom gehouden. Dit jaar is hetthema: LEF / LEV. THEMA: LEF/ LEV Wat betekent...