Oecumenische dienst week van gebed voor eenheid kerken

Gepubliceerd op: 15 november 2023

Oecumenische dienst week van gebed voor eenheid kerken – 21 januari Emmaüskerk

We – de Walfriedgemeenschap en PKN Gemeenschap Damsterboord – waren gewend de week van het gebed voor de eenheid van de kerken met een gezamenlijke viering te beginnen. Die draad pakken we in 2024 weer op. De voorbereiding daarvan zal in december plaatsvinden, dus veel details kunnen we nog niet verklappen. Maar het thema is al bekend: “heb je naaste lief” en de lezing die daarbij hoort is die van de barmhartige Samaritaan (Lucas 10, 25-37). Via de Nieuwsbrief kunnen we binnenkort hopelijk meer vertellen.

De dienst wordt voorbereid door een gemengde groep parochianen en gemeenteleden, pastor Myriam Oosting en ds Jan Wilts zullen samen voorgaan.

De viering is in de Emmaüskerk en begint om 10.30 uur (half elf). We hopen samen een inspirerende oecumenische viering te beleven. Graag tot ziens!

Meer berichten

Kerstconcert met samenzang 17 december 2023

Kerstconcert met samenzang 17 december 2023

Kerstconcert met samenzang op 17 december 2023 De evenementencommissie van de H. Nicolaaskerk organiseert op zondagmiddag 17 december weer een mooi Kerstconcert in de kerk. Er is samenzang, het Nicolaas-projectkoor o.l.v. Trevor Mooijman zingt samen met koor- en...

800 jaar kerststal: leef toe naar Kerstmis met de website Vier.nu

800 jaar kerststal: leef toe naar Kerstmis met de website Vier.nu

Kerstmis staat voor de deur. Met de website Vier.nu leeft u toe naar dit belangrijke christelijke hoogfeest. Dit jaar is er op de site speciale aandacht voor de kerststal, want het is precies 800 jaar geleden dat de eerste levende kerststal werd ingericht. In aanloop...

Dag van het Jodendom 14 Januari 2024

Dag van het Jodendom 14 Januari 2024

LEF / LEV DAG VAN HET JODENDOM 14 JANUARI 2024 Op initiatief van de Nederlandse bisschoppen wordt in Nederland, evenals in vele andereEuropese landen, rond 17 januari 2024 de Dag van het Jodendom gehouden. Dit jaar is hetthema: LEF / LEV. THEMA: LEF/ LEV Wat betekent...