Oecumenische viering in de Nicolaaskerk

Gepubliceerd op: 17 oktober 2022

Oecumenische viering

  • 6 november
  • 10.00 uur
  • in de Nicolaaskerk

Ieder jaar wordt door de kerken van Haren, Onnen, Glimmen en Noordlaren een gezamenlijke oecumenische kerkdienst georganiseerd. Dit jaar vindt deze dienst op zondag 8 november in de Nicolaaskerk plaats.

Het thema van de viering is dit jaar: “Had ook jij op deze dag maar geweten wat vrede kan brengen!” (Lucas 19,42). Jezus zegt dit voor de intocht in Jeruzalem als hij de stad ziet liggen. Een actueel thema, nu we ons zorgen maken over vrede in de wereld.

Voorgangers zijn dominee Arlette Toornstra  van de Hervormde Dorpskerk in Haren, Drs. Dick Vos van de protestantse gemeente van Noordlaren en Glimmen en pastor Myriam Oosting van de rooms-katholieke Hildegardparochie. De dienst begint om 10.00 uur. Ze is ook te volgen via livestream via www.kerkdienstgemist.nl (zoek op Haren, kies Nicolaaskerk) .

 We hopen velen te mogen verwelkomen. Voor de kinderen is er kindernevendienst. De collecte tijdens deze oecumenische dienst is bestemd voor de Voedselbank.

 Na de kerkdienst is er gelegenheid om elkaar te ontmoeten waarbij ook koffie, thee en limonade geschonken zal worden.

Meer berichten

Winterconcert NNOOK Salvatorkerk

Winterconcert NNOOK Salvatorkerk

Winterconcert in de Salvatorkerk Op 18 december 2022 is er een concert van het Noord Nederlands Opera- en Operettekoor in de Salvatorkerk, zie de details hier onder:   18 december 2022 - 14.30 uur Winterconcert 2022 Noord Nederlands Opera- en Operettekoor o.l.v....

Bezinningsavonden Salvatorkerk 2022-2023

Bezinningsavonden Salvatorkerk 2022-2023

Bezinningsavonden in de Salvatorkerk 2022-2023 Voor uw agenda! Woensdagavond 20.00 uur in de parochiezaal (na de viering van 19 uur).(NB programma is onder voorbehoud, houdt ook evt. nieuwsbrief, Vierkant of mededelingen zondags in de gaten) 14 december 2022 – Bach’s...

Ad Limina

Ad Limina

Het was een unieke belevenis. Een schoolreisje mag ik het niet noemen, maar het had er wel iets van weg. Samen met de andere bisschoppen – ik ken ze intussen allemaal, omdat we maandelijks bij elkaar komen en de groep niet groot is – reisden we af naar Rome, in...