Oecumenische viering in Zuidhorn, foto-impressie

Gepubliceerd op: 26 januari 2021

Zondag 24 januari 2021 was er in de Dorpskerk in Zuidhorn een oecumenische viering. In de kerk konden geen gemeenteleden of parochianen aanwezig zijn. Ook kon er vanwege de coronamaatregelen niet gezongen worden. Toch was het een goede viering met veel aandacht voor de kinderen. Op de foto ziet u de liturgische schikking gemaakt door koster Sabrina van den Berg bij de lezing “Ik ben de ware wijnstok” en het thema van de gebedsweek “blijf in mijn liefde”.
Daarnaast ziet u het kunstwerk dat Aram Kooistra maakte tijdens de viering om aan de kinderen thuis uit te leggen wat er in het evangelie bedoeld wordt als Jezus zegt: “Ik ben de wijnstok en jullie zijn de ranken. Als iemand in mij blijft en ik in hem, zal hij veel vrucht dragen.” (Johannes 15 vers 5).
Mocht u de viering alsnog willen bekijken en beluisteren dan kan dat via https://www.dorpskerkzuidhorn.nl/uitzending.

Meer berichten

Vier Pasen voor beleving Veertigdagentijd en Pasen

Vier Pasen voor beleving Veertigdagentijd en Pasen

Pasen 2021 valt op 4 en 5 april a.s. De kans is groot dat beperkende maatregelen dan nog steeds gelden in verband met de coronapandemie. De Nederlandse bisschoppen roepen op Pasen thuis mee te vieren als het in de kerk niet kan. Meevieren kan via de speciale website...

Kinderen actief in Zuidhorn

Kinderen actief in Zuidhorn

De kinderen van de Jozefgemeenschap zijn in 2020 niet alleen maar thuisgebleven, er zijn toch heel wat activiteiten geweest. Kijk voor een overzicht op de kinderpagina van onze website.   De foto bovenaan deze pagina is 21 februari (2021) gemaakt tijdens de...

Jongeren actief in Zuidhorn

Jongeren actief in Zuidhorn

De jongeren van de jongerencatechese, locatie Jozef in Zuidhorn, zijn ook in 2020 actief gebleven, ondanks alle beperkingen door corona. Sinterklaas vieren (was nog 2019), kerstacties, maar jammer genoeg geen jongerenviering dat jaar. Kijk op de jongerenpagina voor...