Oecumenische viering in Zuidhorn, foto-impressie

Gepubliceerd op: 26 januari 2021

Zondag 24 januari 2021 was er in de Dorpskerk in Zuidhorn een oecumenische viering. In de kerk konden geen gemeenteleden of parochianen aanwezig zijn. Ook kon er vanwege de coronamaatregelen niet gezongen worden. Toch was het een goede viering met veel aandacht voor de kinderen. Op de foto ziet u de liturgische schikking gemaakt door koster Sabrina van den Berg bij de lezing “Ik ben de ware wijnstok” en het thema van de gebedsweek “blijf in mijn liefde”.
Daarnaast ziet u het kunstwerk dat Aram Kooistra maakte tijdens de viering om aan de kinderen thuis uit te leggen wat er in het evangelie bedoeld wordt als Jezus zegt: “Ik ben de wijnstok en jullie zijn de ranken. Als iemand in mij blijft en ik in hem, zal hij veel vrucht dragen.” (Johannes 15 vers 5).
Mocht u de viering alsnog willen bekijken en beluisteren dan kan dat via https://www.dorpskerkzuidhorn.nl/uitzending.

Meer berichten

Kerk-zijn in verbondenheid

Kerk-zijn in verbondenheid

Houd elkaar vast! Kerk-zijn, dat doen we samen. In verbondenheid met God én met elkaar. In coronatijd is juist dat samen kerk-zijn onder druk komen te staan. Gelukkig zijn we in de kerk op talloze creatieve manieren naar elkaar om blijven zien. Toch blijft het soms...

Nieuwe Covid-19 maatregelen vastgesteld

Nieuwe Covid-19 maatregelen vastgesteld

Gelet op de positieve landelijke ontwikkelingen heeft het Parochiebestuur de COVID-19 maatregelen vanaf zaterdag 5 juni 2021 als volgt vastgesteld: Het aantal parochianen tijdens een viering (bedienaren niet meegerekend dus) mag maximaal 50 bedragen (dat was 30). Voor...

Retraiteweekend Verhalen over Franciscus

Retraiteweekend Verhalen over Franciscus

Veel verhalen doen de ronde over de heilige Franciscus. Verhalen geworteld in de geschiedenis, maar ook verhalen die ontsproten zijn aan vrome volksfantasie. Verhalen die mondeling zijn overgeleverd voordat ze in diverse handschriften verder zijn doorgegeven. Verhalen...