Oecumenische viering in Zuidhorn, foto-impressie

Gepubliceerd op: 26 januari 2021

Zondag 24 januari 2021 was er in de Dorpskerk in Zuidhorn een oecumenische viering. In de kerk konden geen gemeenteleden of parochianen aanwezig zijn. Ook kon er vanwege de coronamaatregelen niet gezongen worden. Toch was het een goede viering met veel aandacht voor de kinderen. Op de foto ziet u de liturgische schikking gemaakt door koster Sabrina van den Berg bij de lezing “Ik ben de ware wijnstok” en het thema van de gebedsweek “blijf in mijn liefde”.
Daarnaast ziet u het kunstwerk dat Aram Kooistra maakte tijdens de viering om aan de kinderen thuis uit te leggen wat er in het evangelie bedoeld wordt als Jezus zegt: “Ik ben de wijnstok en jullie zijn de ranken. Als iemand in mij blijft en ik in hem, zal hij veel vrucht dragen.” (Johannes 15 vers 5).
Mocht u de viering alsnog willen bekijken en beluisteren dan kan dat via https://www.dorpskerkzuidhorn.nl/uitzending.

Meer berichten

Speciale uitgave van het bisdomblad Spreek!

Speciale uitgave van het bisdomblad Spreek!

Gisteren en vandaag bij abonnees op de mat gevallen en bij dit bericht vindt u de elektronische PDF-versie. Deze Spreek! is mede mogelijk gemaakt door parochievrijwilligers in ons bisdom (zie redactioneel Voorwoord). Met het thema ''Opnieuw beginnen'' is de inhoud na...

Kerstgroet Walfriedraad

Kerstgroet Walfriedraad

Moge God u nabij zijnop al de wegen die u gaat.Moge Hij u zegenen met zijn Licht. De Walfriedraad wenst u gezegende kerstdagenen een zalig Nieuwjaar.Vieringen: 1e kerstdag : 11.15 uur. Euch. viering - voorganger Pastor Arjen Jellema2e kerstdag: 11.15 uur. Woord- en...

Nieuwsbrief Salvatorgemeenschap 21 december 2021

Nieuwsbrief Salvatorgemeenschap 21 december 2021

Beste medeparochianen, Helaas zijn na de aanscherping van de coronamaatregelen per 1 december nieuwe aanscherpingen van kracht per 19 december. We begrijpen dat dit weer een teleurstelling zal zijn voor velen, juist ook in deze tijd, maar om met de bisschoppen te...