Opbrengst kerstmarkt voor het Glazen Huis

Gepubliceerd op: 17 december 2017

Opbrengst kerstmarkt voor het Glazen Huis

by | 17 december 2017 | Nieuws

Op zondag 17 december hielden de jongeren van de Jozefgemeenschap een Kerstmarkt in de pastorie. Zelfgemaakte kerststukjes, kerstkoekjes, -cakejes, koffie, thee en warme chocolademelk werden verkocht voor direct gebruik of om mee naar huis te nemen.
De opbrengst van deze actie ging naar Het glazen huis 2017, de kerstactie van 3FM Serious Request en het Rode Kruis. Het doel dit jaar is om geld bijeen te krijgen waarmee verscheurde families weer bij elkaar zijn te krijgen. Kinderen zijn op de vlucht hun vader en/of moeder kwijt geraakt. Het Rode Kruis probeert hen op te sporen en terug bij elkaar te brengen.

De opbrengst bedroeg maar liefst € 293,65 !

Meer berichten

Coronamaatregelen

Coronamaatregelen

Afgelopen dinsdag zagen we op TV de "persco" van de regering met de aankondiging van nieuwe maatregelen tegen de verspreiding van het coronavirus. Naar aanleiding van de eerdere ophef over aantallen kerkbezoekers elders in het land, hebben de Nederlandse...

Nieuwsbrief Salvator 14 oktober 2020

Nieuwsbrief Salvator 14 oktober 2020

Beste parochianen, Bij het opstellen van deze nieuwsbrief is het duidelijk dat het coronavirus wederom ons stevig in de greep houdt. In heel Nederland, maar ook bij ons in de buurt. Veiligheidsregio Groningen is van niveau ‘zorgelijk’ naar ‘ernstig’ op het...

Vieringen in de Sint-Jozefkerk met coronamaatregelen

Vieringen in de Sint-Jozefkerk met coronamaatregelen

  Vieringen in de Sint-Jozefkerk met coronamaatregelenUpdate 14-10-2020 Vanaf 28 juni 2020 zijn er weer vieringen in de eigen Jozefkerk.  Overigens kunt u elke zondag om 9.30 uur de viering in de Nicolaaskerk blijven volgen via de livestream. Maar… er zijn wel de...