...

Passieconcert op zondagmiddag 2 april

Gepubliceerd op: 10 maart 2023

Op Palmzondag is er een Passieconcert in de H. Nicolaaskerk. Het is een concert met afwisseling van zang, muziek en teksten passend bij de passietijd.

Het Nicolaas-projectkoor o.l.v. Trevor Mooijman zal liederen ten gehore brengen van o.a. J.M. Haydn (tenebrae factae sunt), M.A. Ingegneri (O bonu Jesu), W.A. Mozart (Ave Verum) en Gylkinson (Requiem). Doortje de Muinck-Veltman (blokfluit) en Drik Hoogstede (orgel) spelen muziek van Barsanti en Mariëlle Splint en Trevor Mooijman zingen het beroemde deel van het Stabat Mater van Pergolesi.
De teksten worden verzorgd door Desiree Brink en tot slot zal de jonge Frédérique van Baarsen ‘Alles komt goed’ zingen. Het concert duurt ongeveer 1 uur.

Locatie: H. Nicolaaskerk, Irenelaan 2, 9752 LS Haren.
Datum: Zondag 2 april 2023.
Aanvang: 15 uur.
De toegang is GRATIS, na afloop is er een deurcollecte.

Meer berichten

Ontmoetingsdagen voor mensen die hun partner hebben verloren

Ontmoetingsdagen voor mensen die hun partner hebben verloren

ONTMOETINGSDAG IN HOOGEVEENvoor mensen die hun partner hebben verloren De diocesane werkgroep Partnerverlies van het Bisdom Groningen-Leeuwarden organiseert elk half jaar in een andere regio een Ontmoetingsdag voor mensen, die hun partner door de dood hebben verloren....

Jezus Christus: basiscursus van de Bonifatius Academie

Jezus Christus: basiscursus van de Bonifatius Academie

Wie is Jezus Christus voor ons?Welke beelden van Hem komen we tegen in de Bijbel, in de Traditie en in de kunst?In een vijftal avonden gaan we ons bezig houden met deze vragen.We onderzoeken welke plaats Jezus Christus in ons geloven heeft.Bij elke avond hoort een...

Bedevaartreis in 2024

Bedevaartreis in 2024

In 2024 weer een Bedevaartreis met pastoor Jellema In 2022 hebben we met 17 parochianen een bedevaartreis gemaakt onder leiding van Pastoor Jellema. We hebben toen in drie dagen het gebied tussen Rijn en Maas verkend. Zij die mee zijn geweest op deze reis waren erg...

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.