Passiemuziek in de Salvatorkerk

Gepubliceerd op: 7 maart 2019

Passiemuziek in de Salvatorkerk

Passiemuziek en delen uit The Messiah
Salvatorkerk Groningen

Op zondag 7 april 2019 vindt in de Salvatorkerk, aan de van Starkenborghstraat/Hora Siccamasingel te Groningen, een bijzondere avond plaats met muziek voor de Lijdenstijd en Pasen. De aanvang is 20.00 uur, de entree is vrij en er is een deurcollecte.

Uitvoerenden zijn: Vocaal Ensemble Flexwerk o.l.v. Cas Straatman, Koor Vocare o.l.v. Chris Fictoor, sopraansoliste Meike Wijma, althoboïsten Bindert Posthuma en Erik Wijma en organist Matthew Schembri.

Er wordt passiemuziek uitgevoerd van o.a. JS Bach, delen uit The Messiah van Händel en het Stabat Mater in diverse versies. Arjen Jellema leidt de avond in en leest de teksten.

De avond is onderdeel van de Salvatorkerk serie ‘Op adem komen’.

Nadere informatie bij Chris Fictoor
c.w.a.fictoor@gmail.com; 06-53799635.

 

Meer berichten

Dierenmishandeling

Dierenmishandeling

Column van de Bisschop Dierenmishandeling Onlangs werden mij foto’s toegestuurd van mishandelde dieren. Het schijnt meer voor te komen dan we denken. Dat is trouwens met meer zaken zo. Kindermishandeling is in corona-tijd ook toegenomen. Evenals ouderenmishandeling!...

Roepingenzondag 25 mei 2021

Roepingenzondag 25 mei 2021

"Wees niet bang, kom dichterbij" In de Katholieke Kerk van het noorden (Groningen, Friesland, Drenthe, Noordoostpolder) is een blijvende behoefte aan priesters, diakens, pastoraal werkers en religieuzen, en aan mensen die kiezen voor een kerkelijk huwelijk. Wat kunnen...

Webinar Peter Bootsma op 22 april

Webinar Peter Bootsma op 22 april

Op 22 april -  een webinar door Peter Bootsma, voorzitter van Noorden Duurzaam en Groene Burgemeester van Groningen De webinar opent met de urgentie van duurzame ontwikkeling en de opdracht die ons in Laudato Si wordt gegeven. Daarna wordt aan de slag gegaan met drie...