Passiemuziek in de Salvatorkerk

Gepubliceerd op: 7 maart 2019

Passiemuziek in de Salvatorkerk

Passiemuziek en delen uit The Messiah
Salvatorkerk Groningen

Op zondag 7 april 2019 vindt in de Salvatorkerk, aan de van Starkenborghstraat/Hora Siccamasingel te Groningen, een bijzondere avond plaats met muziek voor de Lijdenstijd en Pasen. De aanvang is 20.00 uur, de entree is vrij en er is een deurcollecte.

Uitvoerenden zijn: Vocaal Ensemble Flexwerk o.l.v. Cas Straatman, Koor Vocare o.l.v. Chris Fictoor, sopraansoliste Meike Wijma, althoboïsten Bindert Posthuma en Erik Wijma en organist Matthew Schembri.

Er wordt passiemuziek uitgevoerd van o.a. JS Bach, delen uit The Messiah van Händel en het Stabat Mater in diverse versies. Arjen Jellema leidt de avond in en leest de teksten.

De avond is onderdeel van de Salvatorkerk serie ‘Op adem komen’.

Nadere informatie bij Chris Fictoor
c.w.a.fictoor@gmail.com; 06-53799635.

 

Meer berichten

Week van gebed voor eenheid 2021

Week van gebed voor eenheid 2021

ANDERS DAN ANDERS Van zondag 17 tot zaterdag 24 januari 2021 kan iedereen weer meedoen met de jaarlijkse Week van Gebed. In Groningen wordt dit georganiseerd door een werkgroep met mensen uit verschillende achtergronden. Ze doen dit op verzoek van de Raad van Kerken...

Salvator nieuwsbrief 17 januari

Salvator nieuwsbrief 17 januari

Blijf in mijn liefde In deze nieuwsbrief willen we uw aandacht vragen voor de Week van het gebed, die loopt van 17-24 januari 2021. Het thema voor de hele week is: blijf in mijn liefde. Deze woorden komen uit Johannes 15:5-9. Ze vormen een deel van wat Jezus de...

Vieringen in de Sint-Jozefkerk met coronamaatregelen

Vieringen in de Sint-Jozefkerk met coronamaatregelen

Elke zondag worden er vieringen gehouden worden in de eigen Jozefkerk. Overigens kunt u elke zondag om 9.30 uur de viering in de Nicolaaskerk blijven volgen via de livestream. Maar… er zijn wel de nodige maatregelen nodig. Er mag maar een beperkt aantal mensen...