Passiemuziek in de Salvatorkerk

Gepubliceerd op: 7 March 2019

Passiemuziek in de Salvatorkerk

Passiemuziek en delen uit The Messiah
Salvatorkerk Groningen

Op zondag 7 april 2019 vindt in de Salvatorkerk, aan de van Starkenborghstraat/Hora Siccamasingel te Groningen, een bijzondere avond plaats met muziek voor de Lijdenstijd en Pasen. De aanvang is 20.00 uur, de entree is vrij en er is een deurcollecte.

Uitvoerenden zijn: Vocaal Ensemble Flexwerk o.l.v. Cas Straatman, Koor Vocare o.l.v. Chris Fictoor, sopraansoliste Meike Wijma, althoboïsten Bindert Posthuma en Erik Wijma en organist Matthew Schembri.

Er wordt passiemuziek uitgevoerd van o.a. JS Bach, delen uit The Messiah van Händel en het Stabat Mater in diverse versies. Arjen Jellema leidt de avond in en leest de teksten.

De avond is onderdeel van de Salvatorkerk serie ‘Op adem komen’.

Nadere informatie bij Chris Fictoor
c.w.a.fictoor@gmail.com; 06-53799635.

 

Meer berichten

Salvator Nieuwsbrief 28 juni

Salvator Nieuwsbrief 28 juni

Overweging bij: Eerste lezing: 2 Koningen 4,8-11+14-16a; Tweede lezing: Romeinen 6,3-4+8+11; Evangelie: Matteüs 10, 37-42 Dit keer geen overweging maar een vakantiegedachte:   Vakantie: Nu de vakantietijd voor de deur staat, bladeren we even het evange­lie door...

Salvator Nieuwsbrief 21 juni

Salvator Nieuwsbrief 21 juni

Nieuwsbrief 21 juni 2020 Twaalfde zondag door het jaar  Overweging bij Eerste lezing: Jeremia 20, 10-13; Tweede lezing: Romeinen 5,12-15; Evangelie: Matteüs 10-26-33. Drie keer roept Jezus vandaag zijn toehoorder toe: Vreest niet! En dat is in relatie tot de eerste...

Protocol Kerkgangers Salvatorkerk

Protocol Kerkgangers Salvatorkerk

Mededelingen van de locatieraad en de pastorale steungroep in verband met het openstellen van de kerk voor vieringen vanaf 21 juni: Per 1 juni zijn er weer vieringen in de kerk mogelijk. Om logistieke redenen starten wij dus voor alle parochianen op 21 juni. De...