Passiemuziek in de Salvatorkerk

Gepubliceerd op: 7 March 2019

Passiemuziek in de Salvatorkerk

Passiemuziek en delen uit The Messiah
Salvatorkerk Groningen

Op zondag 7 april 2019 vindt in de Salvatorkerk, aan de van Starkenborghstraat/Hora Siccamasingel te Groningen, een bijzondere avond plaats met muziek voor de Lijdenstijd en Pasen. De aanvang is 20.00 uur, de entree is vrij en er is een deurcollecte.

Uitvoerenden zijn: Vocaal Ensemble Flexwerk o.l.v. Cas Straatman, Koor Vocare o.l.v. Chris Fictoor, sopraansoliste Meike Wijma, althoboïsten Bindert Posthuma en Erik Wijma en organist Matthew Schembri.

Er wordt passiemuziek uitgevoerd van o.a. JS Bach, delen uit The Messiah van Händel en het Stabat Mater in diverse versies. Arjen Jellema leidt de avond in en leest de teksten.

De avond is onderdeel van de Salvatorkerk serie ‘Op adem komen’.

Nadere informatie bij Chris Fictoor
c.w.a.fictoor@gmail.com; 06-53799635.

 

Meer berichten

Nieuwsbrief 31 mei

Nieuwsbrief 31 mei

Overweging bij Eerste lezing: Handelingen 2, 1-11; Tweede lezing: 1 Korintiërs 12, 3b-7.12-13; Evangelie: Johannes 20, 19-23. Beste medegelovigen, vandaag vieren we de gave van de Geest. Eén dag per jaar vieren we dit, maar de Geest is natuurlijk elke dag werkzaam in...

Vieringen in de Emmauskerk v.a. 19 juni

Vieringen in de Emmauskerk v.a. 19 juni

Op zondag 19 juni mogen we in de Emmauskerk met een dienst o.l.v. parochianen weer gaan vieren. Wel zullen we ons allerlei beperkingen moeten opleggen. Natuurlijk handen ontsmetten bij binnenkomst, 1 ½ meter afstand houden van elkaar en zo meer. We beraden ons nog hoe...

Pinksterbrief Nederlandse bisschoppen

Pinksterbrief Nederlandse bisschoppen

‘Mogen wij u een vraag stellen?’ 28 mei 2020 ‘Mogen wij u een vraag stellen? Hoe denkt u dat u zich zult voelen als u een dezer dagen weer naar de kerk kunt gaan?’ Hiermee opent de brief aan gelovigen van de Nederlandse R.-K. bisschoppen voor Pinksteren 2020. De vraag...