Presentatie pastor Myriam Oosting

Gepubliceerd op: 14 September 2019

Het is een grote vreugde om U aan te kondigen dat onze bisschop mgr. dr. C.F.M. van de Hout zending heeft verleend aan pastor Myriam Oosting

Zij is per 1 september 2019 benoemd als pastoraal werker in de Heilige Hildegard van Bingen parochie te Groningen, Haren en Zuidhorn.

De presentatie van pastor Myriam Oosting zal plaatsvinden onder de Eucharistieviering op zondag 22 september aanstaande,
om 10:00 uur in de San Salvatorkerk, Hora Siccamasingel 202 te Groningen. In deze Eucharistieviering zal vicaris Wellen samen met het pastoresteam voorgaan.

Wij willen U van harte uitnodigen hierbij aanwezig te zijn.

Na afloop van de viering is er gelegenheid om pastor Myriam Oosting met haar benoeming te feliciteren en kennis met haar te maken.

Bestuur Heilige Hildegard van Bingenparochie

Meer berichten

Overweging DOLP 9 augustus 2020

Overweging DOLP 9 augustus 2020

Overweging uit de viering onder leiding van parochianen (Carien Denissen en Wieke Schimmel) op zondag 9 augustus in de Jozefkerk Lezingen: 1 Koningen 19: 9a,11-13a ; Mattheüs 14: 22-33 God waar ben je? Petrus roept Jezus. Elia zoekt God. Elia roept God op de berg bij...

Vieringen in de Sint-Jozefkerk met coronamaatregelen

Vieringen in de Sint-Jozefkerk met coronamaatregelen

Vieringen in de Sint-Jozefkerk met coronamaatregelen Vanaf 28 juni zijn er  weer vieringen in de eigen Jozefkerk.  Overigens kunt u elke zondag om 9.30 uur de viering in de Nicolaaskerk blijven volgen via de livestream. Maar… er zijn wel de nodige maatregelen nodig....

Oecumenische viering Raad van Kerken Zuidhorn zondag 21 juni

Oecumenische viering Raad van Kerken Zuidhorn zondag 21 juni

Op zondag 21 juni is er een online te volgen oecumenische viering van de Raad van Kerken Zuidhorn om 11 uur. Pastor Myriam Oosting zal hierin namens onze H. Hildegardparochie voorgaan. Aram Kooistra-Pourjafar zal namens onze Jozefgemeenschap mee voorgaan. Paulien...