Presentatie pastor Myriam Oosting

Gepubliceerd op: 14 september 2019

Het is een grote vreugde om U aan te kondigen dat onze bisschop mgr. dr. C.F.M. van de Hout zending heeft verleend aan pastor Myriam Oosting

Zij is per 1 september 2019 benoemd als pastoraal werker in de Heilige Hildegard van Bingen parochie te Groningen, Haren en Zuidhorn.

De presentatie van pastor Myriam Oosting zal plaatsvinden onder de Eucharistieviering op zondag 22 september aanstaande,
om 10:00 uur in de San Salvatorkerk, Hora Siccamasingel 202 te Groningen. In deze Eucharistieviering zal vicaris Wellen samen met het pastoresteam voorgaan.

Wij willen U van harte uitnodigen hierbij aanwezig te zijn.

Na afloop van de viering is er gelegenheid om pastor Myriam Oosting met haar benoeming te feliciteren en kennis met haar te maken.

Bestuur Heilige Hildegard van Bingenparochie

Meer berichten

Coronamaatregelen

Coronamaatregelen

Afgelopen dinsdag zagen we op TV de "persco" van de regering met de aankondiging van nieuwe maatregelen tegen de verspreiding van het coronavirus. Naar aanleiding van de eerdere ophef over aantallen kerkbezoekers elders in het land, hebben de Nederlandse...

Nieuwsbrief Salvator 14 oktober 2020

Nieuwsbrief Salvator 14 oktober 2020

Beste parochianen, Bij het opstellen van deze nieuwsbrief is het duidelijk dat het coronavirus wederom ons stevig in de greep houdt. In heel Nederland, maar ook bij ons in de buurt. Veiligheidsregio Groningen is van niveau ‘zorgelijk’ naar ‘ernstig’ op het...

Vieringen in de Sint-Jozefkerk met coronamaatregelen

Vieringen in de Sint-Jozefkerk met coronamaatregelen

  Vieringen in de Sint-Jozefkerk met coronamaatregelenUpdate 14-10-2020 Vanaf 28 juni 2020 zijn er weer vieringen in de eigen Jozefkerk.  Overigens kunt u elke zondag om 9.30 uur de viering in de Nicolaaskerk blijven volgen via de livestream. Maar… er zijn wel de...