Retraite Thuine voorjaar 2022

Gepubliceerd op: 1 november 2021

foto wikipedia

Diocesane Retraite: Paulus, een dienstknecht van Christus Jezus

Aanvankelijk was Paulus een fanatieke tegenstander en vervolger van de ‘aanhangers van de weg’, zoals de eerste christenen werden genoemd. Maar na zijn ervaring in Damascus ontpopt hij zich als een vurig verkondiger van het christelijk geloof. Hij schrijft brieven en hij doorkruist tal van landstreken en steden op zijn zendingsreizen. Toch krijgen we moeilijk een beeld van Paulus. De bronnen over hem zijn tegenstrijdig. Zijn brieven zijn na zijn dood geredigeerd. De vraag is: wat heeft hij eigenlijk zelf geschreven? Waardoor of door wie werd hij gedreven? In het weekend maken we kennis met het leven en enkele brieven van Paulus.

Begeleiding: Peter Vermaat

Datum: vrijdag 25 maart – zondag 27 maart 2022
(NB.: Als vanwege coronamaatregelen de groep niet te groot mag zijn, is een tweede mogelijkheid maandag 28 maart t/m woensdag 30 maart. De beslissing hierover nemen we op 22 februari a.s..)

Plaats: Klooster Thuine, Duitsland
Tijd: Aankomst 20.00 uur; vertrek 16.00 uur.

Opgave vóór 21 februari 2022 bij het Bisdom Groningen-Leeuwarden, e-mail: l.winter@bisdomgl.nl / tel. 050 – 4065888.

Meer informatie: Peter Vermaat, tel. 06 5161 9965.

Meer berichten

Bisschoppen: geen vieringen na 17.00 uur, ook niet met Kerstmis

Bisschoppen: geen vieringen na 17.00 uur, ook niet met Kerstmis

De Nederlandse bisschoppen hebben besloten de coronamaatregelen voor de Rooms-Katholieke Kerk uit te breiden. Dit in verband met de huidige ontwikkelingen op het gebied van de coronapandemie. In de R.-K. Kerk worden voorlopig na 17.00 uur geen vieringen gehouden en...

VierKerstmis website weer online

VierKerstmis website weer online

VierKerstmis.nl ook dit jaar online: kijk waar en wanneer u in onze parochie Kerstmis kunt vieren Op vrijdag 26 november, net voor het begin van de Advent, gaat/ging de website VierKerstmis.nl online. Dit initiatief van de Nederlandse R.-K. bisschoppen roept iedereen...

Concert in de H. Nicolaaskerk

Concert in de H. Nicolaaskerk

Op 19 december, de laatste zondag vóór kerstmis, zal in de H. Nicolaaskerk in Haren door de evenementen/Woord & Muziek-commissie een Advent & Kerstconcert georganiseerd worden met vooral veel muziek. Afhankelijk van de corona-maatregelen zal er ook samenzang...