Salvator covid-19 richtlijnen van 25 september

Gepubliceerd op: 8 oktober 2021

De richtlijnen in onze gemeenschap zijn met ingang van 25 september 2021 als volgt.

 • Blijf thuis in geval van klachten zoals niezen, hoesten, verkoudheid en/of koorts.
 • De deur aan de van Starkenborghstraat is weer open voor alle parochianen.
 • Het aanmelden voor en het registreren van aanwezigen bij een viering vervalt.
 • Voor de toegang tot de kerk is geen “coronapas” nodig.
 • De handdesinfectie blijft staan.
 • De liturgieblaadjes en de GvL worden bij binnenkomst uitgereikt.
 • Omdat de ventilatie in ons kerkgebouw niet afdoende is (er is alleen natuurlijke ventilatie), is gekozen voor volkszang en wordt de 1,5 meterregel gehandhaafd.
 • Koorzang is toegestaan zonder een maximum aantal zangers. Wel moet men zich aan de regels voor koorzang houden: alleen zingen als men zeker is geen covid te hebben, zangers houden onderling voldoende afstand en staan in zigzag formatie.
 • Bij de communie mag u zelf naar voren lopen mits met voldoende onderlinge afstand.
 • Bij de vredeswens geen fysiek handen schudden.
 • Bij het verlaten van de kerk: geef elkaar de ruimte.
 • Collecte: geen schaal doorgeven, maar collecteschaal bij de uitgang en de scipio-app gebruiken.

Meer berichten

Salvator Nieuwsbrief 10 oktober 2021

Salvator Nieuwsbrief 10 oktober 2021

Liturgie en COVID:   De richtlijnen in onze gemeenschap zijn met ingang van 25 september 2021 als volgt.   Blijf thuis in geval van klachten zoals niezen, hoesten, verkoudheid en/of koorts. De deur aan de van Starkenborghstraat is weer open voor alle parochianen. Het...

Aanpassing coronamaatregelen

Aanpassing coronamaatregelen

Beste allen De regering heeft het COVID-beleid met ingang van morgen, zaterdag 25 september 2021, versoepeld.In navolging daarvan hebben ook de bisschoppen recent de landelijke richtlijnen aangepast.Het is duidelijk dat de risico's zeker nog niet verdwenen zijn zodat...

Nieuwe Covid-19 maatregelen vastgesteld

Nieuwe Covid-19 maatregelen vastgesteld

Gelet op de positieve landelijke ontwikkelingen heeft het Parochiebestuur de COVID-19 maatregelen vanaf zaterdag 5 juni 2021 als volgt vastgesteld: Het aantal parochianen tijdens een viering (bedienaren niet meegerekend dus) mag maximaal 50 bedragen (dat was 30). Voor...