Sint-Jozefkerk en tuin te bezichtigen

Gepubliceerd op: 23 June 2017

Sint-Jozefkerk en tuin te bezichtigen

23 June 2017 | Jozefgemeenschap

Na het succes van vorig jaar is ook deze zomer de R.K. Sint-Jozefkerk met het prachtige barokaltaar en de daarachter gelegen tuin aan de Gast 38 in Zuidhorn weer te bezichtigen.
Belangstellenden kunnen een kijkje komen nemen in kerk en tuin van 1 juli t/m 9 september op de zaterdagmiddagen van 14.00 – 17.00 uur.
Iedereen is welkom.
Gastvrouw en gastheer zijn aanwezig.

Meer berichten

Kindernieuwsbrief voor Moederdag

Kindernieuwsbrief voor Moederdag

Moederdag Wil jij je moeder ook blij maken met een mooie bloem? Dan hebben we een heel leuk knutselidee voor jou. Jullie kunnen ook samen nadenken waarom het een goed idee is dat we ieder jaar Moederdag vieren en Vaderdag. Pappa's en mamma's zijn heel belangrijk voor...

Jezus de Goede herder

Jezus de Goede herder

Komende zondag heet wel de zondag van de Goede Herder. Wie zou die Goede Herder zijn? Jezus natuurlijk! Het Bijbelverhaal over Jezus de Goede Herder is naverteld, en samen kunnen jullie nadenken over wat herder zijn betekent. Er is ook nog een ander mooi verhaal over...

Emmausgangers – voor kinderen

Emmausgangers – voor kinderen

Voor kinderen en hun ouders De KWD/kindercatechesegroepen van onze locaties zijn bereid gevonden om om de beurt een kindernieuwsbrief te maken. Met de lezing van het weekend in toegankelijke taal en wat werkmateriaal voor ouders en kinderen om hiermee aan de slag te...