Sint-Jozefkerk en tuin te bezichtigen

Gepubliceerd op: 23 juni 2017

Sint-Jozefkerk en tuin te bezichtigen

23 juni 2017 | Jozefgemeenschap

Na het succes van vorig jaar is ook deze zomer de R.K. Sint-Jozefkerk met het prachtige barokaltaar en de daarachter gelegen tuin aan de Gast 38 in Zuidhorn weer te bezichtigen.
Belangstellenden kunnen een kijkje komen nemen in kerk en tuin van 1 juli t/m 9 september op de zaterdagmiddagen van 14.00 – 17.00 uur.
Iedereen is welkom.
Gastvrouw en gastheer zijn aanwezig.

Meer berichten

Vieringen in de Sint-Jozefkerk met coronamaatregelen

Vieringen in de Sint-Jozefkerk met coronamaatregelen

  Vieringen in de Sint-Jozefkerk met coronamaatregelenUpdate 14-10-2020 Vanaf 28 juni 2020 zijn er weer vieringen in de eigen Jozefkerk.  Overigens kunt u elke zondag om 9.30 uur de viering in de Nicolaaskerk blijven volgen via de livestream. Maar… er zijn wel de...

Hildegardmeeting 20 september afgelast

Hildegardmeeting 20 september afgelast

Hildegardmeeting zondag 20 september afgelast In overleg met de andere leden van de organisatie van de Hildegarddag moet ik jullie mededelen dat de Hildegarddag op zondag 20 september (gezamenlijk bijeenkomen in Den Horn) NIET doorgaat.Er zijn parochiebreed te weinig...

Concept locatievisie Jozefgemeenschap 2020-2026

Concept locatievisie Jozefgemeenschap 2020-2026

Beste parochianen van de Jozefgemeenschap, Bijgaand (klik op deze link) treft u een concept aan van een door de Jozefraad geschreven missie en visie. De locatieraad moet én de praktische gang van zaken op de locatie coördineren, én, vanuit een pastorale insteek, oog...