Sint-Jozefkerk en tuin te bezichtigen

Gepubliceerd op: 23 June 2017

Sint-Jozefkerk en tuin te bezichtigen

23 June 2017 | Jozefgemeenschap

Na het succes van vorig jaar is ook deze zomer de R.K. Sint-Jozefkerk met het prachtige barokaltaar en de daarachter gelegen tuin aan de Gast 38 in Zuidhorn weer te bezichtigen.
Belangstellenden kunnen een kijkje komen nemen in kerk en tuin van 1 juli t/m 9 september op de zaterdagmiddagen van 14.00 – 17.00 uur.
Iedereen is welkom.
Gastvrouw en gastheer zijn aanwezig.

Meer berichten

Hildegardmeeting 20 september afgelast

Hildegardmeeting 20 september afgelast

Hildegardmeeting zondag 20 september afgelast In overleg met de andere leden van de organisatie van de Hildegarddag moet ik jullie mededelen dat de Hildegarddag op zondag 20 september (gezamenlijk bijeenkomen in Den Horn) NIET doorgaat.Er zijn parochiebreed te weinig...

Concept locatievisie Jozefgemeenschap 2020-2026

Concept locatievisie Jozefgemeenschap 2020-2026

Beste parochianen van de Jozefgemeenschap, Bijgaand (klik op deze link) treft u een concept aan van een door de Jozefraad geschreven missie en visie. De locatieraad moet én de praktische gang van zaken op de locatie coördineren, én, vanuit een pastorale insteek, oog...

Programma Raad van Kerken Zuidhorn 2020 – 2021

Programma Raad van Kerken Zuidhorn 2020 – 2021

Via deze link kunt het boekje van het WinterWerk van de Raad van Kerken Zuidhorn lezen: een breed scala aan activiteiten op het gebied van vorming en toerusting. De opzet is nadrukkelijk oecumenisch van aard. Opgave kan via de mail (u krijgt dan ook een...