Sint-Jozefkerk weer te bezichtigen

Gepubliceerd op: 6 July 2018

Sint-Jozefkerk weer te bezichtigen

by | 6 July 2018 | Jozefgemeenschap

Ook deze zomer is de Sint-Jozefkerk weer iedere zaterdag geopend voor bezoekers. De kerk werd gebouwd in 1844, in 1929 gerenoveerd en in 2008 gerestaureerd. Het houtsnijwerk-altaar is veel ouder dan het kerkgebouw, het is afkomstig uit een Jezuïetenstatie in de stad Groningen (1700). Vanwege dit bijzondere altaar is de kerk een rijksmonument. De eikenhouten beeltenis van Maria-met-kind die in de kerk links van het altaar hangt, Onze Lieve Vrouw van Aduard, stamt uit 1500.

Een gastvrouw of gastheer zal u bij uw komst ontvangen, rondleiden en uitleg geven over kerk, altaar en andere bezienswaardigheden. Ook de tuin achter de kerk, een oase van rust, is zeer de moeite waard.

Adres: De Gast 38, 9801 AE Zuidhorn
Openingstijden: van 21 juli tot en met 8 september op zaterdagmiddag van 14.00 – 16.30 uur .
Toegang: is gratis, iedereen is welkom!

Meer berichten

Hildegardmeeting 20 september afgelast

Hildegardmeeting 20 september afgelast

Hildegardmeeting zondag 20 september afgelast In overleg met de andere leden van de organisatie van de Hildegarddag moet ik jullie mededelen dat de Hildegarddag op zondag 20 september (gezamenlijk bijeenkomen in Den Horn) NIET doorgaat.Er zijn parochiebreed te weinig...

Concept locatievisie Jozefgemeenschap 2020-2026

Concept locatievisie Jozefgemeenschap 2020-2026

Beste parochianen van de Jozefgemeenschap, Bijgaand (klik op deze link) treft u een concept aan van een door de Jozefraad geschreven missie en visie. De locatieraad moet én de praktische gang van zaken op de locatie coördineren, én, vanuit een pastorale insteek, oog...

Programma Raad van Kerken Zuidhorn 2020 – 2021

Programma Raad van Kerken Zuidhorn 2020 – 2021

Via deze link kunt het boekje van het WinterWerk van de Raad van Kerken Zuidhorn lezen: een breed scala aan activiteiten op het gebied van vorming en toerusting. De opzet is nadrukkelijk oecumenisch van aard. Opgave kan via de mail (u krijgt dan ook een...