Sint-Jozefkerk weer te bezichtigen

Gepubliceerd op: 6 July 2018

Sint-Jozefkerk weer te bezichtigen

by | 6 July 2018 | Jozefgemeenschap

Ook deze zomer is de Sint-Jozefkerk weer iedere zaterdag geopend voor bezoekers. De kerk werd gebouwd in 1844, in 1929 gerenoveerd en in 2008 gerestaureerd. Het houtsnijwerk-altaar is veel ouder dan het kerkgebouw, het is afkomstig uit een Jezu√Įetenstatie in de stad Groningen (1700). Vanwege dit bijzondere altaar is de kerk een rijksmonument. De eikenhouten beeltenis van Maria-met-kind die in de kerk links van het altaar hangt, Onze Lieve Vrouw van Aduard, stamt uit 1500.

Een gastvrouw of gastheer zal u bij uw komst ontvangen, rondleiden en uitleg geven over kerk, altaar en andere bezienswaardigheden. Ook de tuin achter de kerk, een oase van rust, is zeer de moeite waard.

Adres: De Gast 38, 9801 AE Zuidhorn
Openingstijden: van 21 juli tot en met 8 september op zaterdagmiddag van 14.00 – 16.30 uur .
Toegang: is gratis, iedereen is welkom!

Meer berichten

Kindernieuwsbrief voor Moederdag

Kindernieuwsbrief voor Moederdag

Moederdag Wil jij je moeder ook blij maken met een mooie bloem? Dan hebben we een heel leuk knutselidee voor jou. Jullie kunnen ook samen nadenken waarom het een goed idee is dat we ieder jaar Moederdag vieren en Vaderdag. Pappa's en mamma's zijn heel belangrijk voor...

Jezus de Goede herder

Jezus de Goede herder

Komende zondag heet wel de zondag van de Goede Herder. Wie zou die Goede Herder zijn? Jezus natuurlijk! Het Bijbelverhaal over Jezus de Goede Herder is naverteld, en samen kunnen jullie nadenken over wat herder zijn betekent. Er is ook nog een ander mooi verhaal over...

Emmausgangers – voor kinderen

Emmausgangers – voor kinderen

Voor kinderen en hun ouders De KWD/kindercatechesegroepen van onze locaties zijn bereid gevonden om om de beurt een kindernieuwsbrief te maken. Met de lezing van het weekend in toegankelijke taal en wat werkmateriaal voor ouders en kinderen om hiermee aan de slag te...