Startactiviteit jongeren 16 september Groningen

Gepubliceerd op: 21 August 2018

Startactiviteit jongeren 16 september Groningen

by | Aug 21, 2018 | Nieuws

Startactiviteit jongeren op 16 september in Groningen
Wat kun je dit keer verwachten?
Veel gezelligheid, kanoën rond de singels, de stad Groningen zien, samen eten en Eucharistie vieren met de bisschop. Geef je alvast op !
Leeftijd: 15-30 jaar
Kosten: € 5,–

Info/opgeven: jongeren@bisdomgl.nl,
Voor meer informatie neem contact op met Piet Timmermans, What’s app: 06-24863901

Meer berichten

Coronamaatregelen

Coronamaatregelen

Afgelopen dinsdag zagen we op TV de "persco" van de regering met de aankondiging van nieuwe maatregelen tegen de verspreiding van het coronavirus. Naar aanleiding van de eerdere ophef over aantallen kerkbezoekers elders in het land, hebben de Nederlandse...

Vieringen in de Sint-Jozefkerk met coronamaatregelen

Vieringen in de Sint-Jozefkerk met coronamaatregelen

  Vieringen in de Sint-Jozefkerk met coronamaatregelenUpdate 14-10-2020 Vanaf 28 juni 2020 zijn er weer vieringen in de eigen Jozefkerk.  Overigens kunt u elke zondag om 9.30 uur de viering in de Nicolaaskerk blijven volgen via de livestream. Maar… er zijn wel de...

Boodschap paus Franciscus, Werelddag Migrant en Vluchteling

Boodschap paus Franciscus, Werelddag Migrant en Vluchteling

Gedwongen te vluchten zoals Jezus Christus Landeigen ontheemde mensen onthalen, beschermen, bevorderen en integreren Boodschap van paus FranciscusWerelddag van de Migrant en de Vluchteling 2020zondag 27 september In het begin van dit jaar heb ik mijn toespraak tot de...