Startactiviteit jongeren 16 september Groningen

Gepubliceerd op: 21 August 2018

Startactiviteit jongeren 16 september Groningen

by | Aug 21, 2018 | Nieuws

Startactiviteit jongeren op 16 september in Groningen
Wat kun je dit keer verwachten?
Veel gezelligheid, kanoën rond de singels, de stad Groningen zien, samen eten en Eucharistie vieren met de bisschop. Geef je alvast op !
Leeftijd: 15-30 jaar
Kosten: € 5,–

Info/opgeven: jongeren@bisdomgl.nl,
Voor meer informatie neem contact op met Piet Timmermans, What’s app: 06-24863901

Meer berichten

Overweging DOLP 9 augustus 2020

Overweging DOLP 9 augustus 2020

Overweging uit de viering onder leiding van parochianen (Carien Denissen en Wieke Schimmel) op zondag 9 augustus in de Jozefkerk Lezingen: 1 Koningen 19: 9a,11-13a ; Mattheüs 14: 22-33 God waar ben je? Petrus roept Jezus. Elia zoekt God. Elia roept God op de berg bij...

Vieringen in de Sint-Jozefkerk met coronamaatregelen

Vieringen in de Sint-Jozefkerk met coronamaatregelen

Vieringen in de Sint-Jozefkerk met coronamaatregelen Vanaf 28 juni zijn er  weer vieringen in de eigen Jozefkerk.  Overigens kunt u elke zondag om 9.30 uur de viering in de Nicolaaskerk blijven volgen via de livestream. Maar… er zijn wel de nodige maatregelen nodig....

Oecumenische viering Raad van Kerken Zuidhorn zondag 21 juni

Oecumenische viering Raad van Kerken Zuidhorn zondag 21 juni

Op zondag 21 juni is er een online te volgen oecumenische viering van de Raad van Kerken Zuidhorn om 11 uur. Pastor Myriam Oosting zal hierin namens onze H. Hildegardparochie voorgaan. Aram Kooistra-Pourjafar zal namens onze Jozefgemeenschap mee voorgaan. Paulien...