Startbijeenkomst themajaar over Rentmeesterschap

Gepubliceerd op: 29 January 2018

Startbijeenkomst themajaar over Rentmeesterschap

by | Jan 29, 2018 | Nieuws

Startbijeenkomst themajaar over Rentmeesterschap – 09 feb 2018
De Norbertusparochie in Oost-Groningen besteedt dit jaar extra aandacht aan het thema ‘Rentmeesterschap’:

De aftrap vindt plaats om vrijdagavond 9 februari in hotel Faber in Hoogezand. Sprekers zijn Mgr. van den Hout en dhr. Frans Keurentjes, voorzitter van de zuivelcoöperatie FrieslandCampina. Beiden zullen vanuit hun eigen achtergrond de vraag proberen te beantwoorden ‘wat goede zorg is voor de wereld en haar bewoners.

Voor meer informatie en andere bijeenkomsten in het kader van dit themajaar, zie: www.heiligenorbertusparochie.nl en www.solidairgroningendrenthe.nl

download hier de flyer: Flyer: rentmeesterschap

Meer berichten

Overweging DOLP 9 augustus 2020

Overweging DOLP 9 augustus 2020

Overweging uit de viering onder leiding van parochianen (Carien Denissen en Wieke Schimmel) op zondag 9 augustus in de Jozefkerk Lezingen: 1 Koningen 19: 9a,11-13a ; Mattheüs 14: 22-33 God waar ben je? Petrus roept Jezus. Elia zoekt God. Elia roept God op de berg bij...

Vieringen in de Sint-Jozefkerk met coronamaatregelen

Vieringen in de Sint-Jozefkerk met coronamaatregelen

Vieringen in de Sint-Jozefkerk met coronamaatregelen Vanaf 28 juni zijn er  weer vieringen in de eigen Jozefkerk.  Overigens kunt u elke zondag om 9.30 uur de viering in de Nicolaaskerk blijven volgen via de livestream. Maar… er zijn wel de nodige maatregelen nodig....

Oecumenische viering Raad van Kerken Zuidhorn zondag 21 juni

Oecumenische viering Raad van Kerken Zuidhorn zondag 21 juni

Op zondag 21 juni is er een online te volgen oecumenische viering van de Raad van Kerken Zuidhorn om 11 uur. Pastor Myriam Oosting zal hierin namens onze H. Hildegardparochie voorgaan. Aram Kooistra-Pourjafar zal namens onze Jozefgemeenschap mee voorgaan. Paulien...