Startbijeenkomst themajaar over Rentmeesterschap

Gepubliceerd op: 29 January 2018

Startbijeenkomst themajaar over Rentmeesterschap

by | Jan 29, 2018 | Nieuws

Startbijeenkomst themajaar over Rentmeesterschap – 09 feb 2018
De Norbertusparochie in Oost-Groningen besteedt dit jaar extra aandacht aan het thema ‘Rentmeesterschap’:

De aftrap vindt plaats om vrijdagavond 9 februari in hotel Faber in Hoogezand. Sprekers zijn Mgr. van den Hout en dhr. Frans Keurentjes, voorzitter van de zuivelcoöperatie FrieslandCampina. Beiden zullen vanuit hun eigen achtergrond de vraag proberen te beantwoorden ‘wat goede zorg is voor de wereld en haar bewoners.

Voor meer informatie en andere bijeenkomsten in het kader van dit themajaar, zie: www.heiligenorbertusparochie.nl en www.solidairgroningendrenthe.nl

download hier de flyer: Flyer: rentmeesterschap

Meer berichten

Vieringen in de Emmauskerk v.a. 19 juni

Vieringen in de Emmauskerk v.a. 19 juni

Op zondag 19 juni mogen we in de Emmauskerk met een dienst o.l.v. parochianen weer gaan vieren. Wel zullen we ons allerlei beperkingen moeten opleggen. Natuurlijk handen ontsmetten bij binnenkomst, 1 ½ meter afstand houden van elkaar en zo meer. We beraden ons nog hoe...

Pinksterbrief Nederlandse bisschoppen

Pinksterbrief Nederlandse bisschoppen

‘Mogen wij u een vraag stellen?’ 28 mei 2020 ‘Mogen wij u een vraag stellen? Hoe denkt u dat u zich zult voelen als u een dezer dagen weer naar de kerk kunt gaan?’ Hiermee opent de brief aan gelovigen van de Nederlandse R.-K. bisschoppen voor Pinksteren 2020. De vraag...

Standaard- of formuliergebeden

Standaard- of formuliergebeden

Jaren geleden was ik bij een lezing van iemand die van protestant katholiek was geworden. Het was voor haar een verademing dat ook een standaardgebed als gebed kon worden beschouwd. Dat was nieuw voor haar. Zij kwam uit een protestantse traditie waarin een gebed...