Startbijeenkomst themajaar over Rentmeesterschap

Gepubliceerd op: 29 januari 2018

Startbijeenkomst themajaar over Rentmeesterschap

by | jan 29, 2018 | Nieuws

Startbijeenkomst themajaar over Rentmeesterschap – 09 feb 2018
De Norbertusparochie in Oost-Groningen besteedt dit jaar extra aandacht aan het thema ‘Rentmeesterschap’:

De aftrap vindt plaats om vrijdagavond 9 februari in hotel Faber in Hoogezand. Sprekers zijn Mgr. van den Hout en dhr. Frans Keurentjes, voorzitter van de zuivelcoöperatie FrieslandCampina. Beiden zullen vanuit hun eigen achtergrond de vraag proberen te beantwoorden ‘wat goede zorg is voor de wereld en haar bewoners.

Voor meer informatie en andere bijeenkomsten in het kader van dit themajaar, zie: www.heiligenorbertusparochie.nl en www.solidairgroningendrenthe.nl

download hier de flyer: Flyer: rentmeesterschap

Meer berichten

Coronamaatregelen

Coronamaatregelen

Afgelopen dinsdag zagen we op TV de "persco" van de regering met de aankondiging van nieuwe maatregelen tegen de verspreiding van het coronavirus. Naar aanleiding van de eerdere ophef over aantallen kerkbezoekers elders in het land, hebben de Nederlandse...

Nieuwsbrief Salvator 14 oktober 2020

Nieuwsbrief Salvator 14 oktober 2020

Beste parochianen, Bij het opstellen van deze nieuwsbrief is het duidelijk dat het coronavirus wederom ons stevig in de greep houdt. In heel Nederland, maar ook bij ons in de buurt. Veiligheidsregio Groningen is van niveau ‘zorgelijk’ naar ‘ernstig’ op het...

Vieringen in de Sint-Jozefkerk met coronamaatregelen

Vieringen in de Sint-Jozefkerk met coronamaatregelen

  Vieringen in de Sint-Jozefkerk met coronamaatregelenUpdate 14-10-2020 Vanaf 28 juni 2020 zijn er weer vieringen in de eigen Jozefkerk.  Overigens kunt u elke zondag om 9.30 uur de viering in de Nicolaaskerk blijven volgen via de livestream. Maar… er zijn wel de...