Stille Omgang in Amsterdam voor Jongeren

Gepubliceerd op: 3 February 2020

Stille Omgang in Amsterdam voor Jongeren zaterdag 21 maart 2020

Op 21 maart a.s. is in de Mozes en Aäronkerk te Amsterdam het jongerenprogramma van de Stille Omgang. Een programma dat in het teken staat van het thema ‘Luisteren’. Wat is Luisteren? Wat betekent dit begrip voor jou en hoe luister jij naar de ander? Welke vormen van Luisteren zijn er? En kunnen wij God ervaren door te Luisteren? Het Jongeren Platform van ons bisdom organiseert de reis naar Amsterdam.

We vertrekken zaterdag 21 maart tussen 16.15-17.15 uur. Terugkomst ’s nacht is tussen 02.00-03.00 uur. Kosten voor deelname is € 20,- . Meld je aan voor 16 maart a.s. via: jongeren@bisdomgl.nl. Vervoer is door car-pooling.

De jaarlijkse Stille Omgang (stille tocht) in Amsterdam is een eeuwenoude traditie en sinds enige tijd uitgebreid met een speciaal jongerenprogramma. God werkt in deze stad, met haar bewoners en de mensen die er op bezoek komen. God is bezig met jou! Duizenden gingen je al voor. De stille tocht begint met het programma in de Mozes en Aaronkerk.

Voor meer info: kijk op www.sojongeren.nl. Of blijf op de hoogte via facebook.com/StilleOmgang, en: instagram.com/StilleOmgang. Contact met de organisatie in Amsterdam via: info@stille-omgang.nl.

Kleurrijke aankondigingsaffiches van de Stille Omgang zijn verspreid naar alle parochies.

Namens het Jongeren Platform, Marieke de Winter (voorzitter).

Meer berichten

Hildegardmeeting 20 september afgelast

Hildegardmeeting 20 september afgelast

Hildegardmeeting zondag 20 september afgelast In overleg met de andere leden van de organisatie van de Hildegarddag moet ik jullie mededelen dat de Hildegarddag op zondag 20 september (gezamenlijk bijeenkomen in Den Horn) NIET doorgaat.Er zijn parochiebreed te weinig...

Concept locatievisie Jozefgemeenschap 2020-2026

Concept locatievisie Jozefgemeenschap 2020-2026

Beste parochianen van de Jozefgemeenschap, Bijgaand (klik op deze link) treft u een concept aan van een door de Jozefraad geschreven missie en visie. De locatieraad moet én de praktische gang van zaken op de locatie coördineren, én, vanuit een pastorale insteek, oog...

Programma Raad van Kerken Zuidhorn 2020 – 2021

Programma Raad van Kerken Zuidhorn 2020 – 2021

Via deze link kunt het boekje van het WinterWerk van de Raad van Kerken Zuidhorn lezen: een breed scala aan activiteiten op het gebied van vorming en toerusting. De opzet is nadrukkelijk oecumenisch van aard. Opgave kan via de mail (u krijgt dan ook een...