Stille Omgang in Amsterdam voor Jongeren

Gepubliceerd op: 3 February 2020

Stille Omgang in Amsterdam voor Jongeren zaterdag 21 maart 2020

Op 21 maart a.s. is in de Mozes en Aäronkerk te Amsterdam het jongerenprogramma van de Stille Omgang. Een programma dat in het teken staat van het thema ‘Luisteren’. Wat is Luisteren? Wat betekent dit begrip voor jou en hoe luister jij naar de ander? Welke vormen van Luisteren zijn er? En kunnen wij God ervaren door te Luisteren? Het Jongeren Platform van ons bisdom organiseert de reis naar Amsterdam.

We vertrekken zaterdag 21 maart tussen 16.15-17.15 uur. Terugkomst ’s nacht is tussen 02.00-03.00 uur. Kosten voor deelname is € 20,- . Meld je aan voor 16 maart a.s. via: jongeren@bisdomgl.nl. Vervoer is door car-pooling.

De jaarlijkse Stille Omgang (stille tocht) in Amsterdam is een eeuwenoude traditie en sinds enige tijd uitgebreid met een speciaal jongerenprogramma. God werkt in deze stad, met haar bewoners en de mensen die er op bezoek komen. God is bezig met jou! Duizenden gingen je al voor. De stille tocht begint met het programma in de Mozes en Aaronkerk.

Voor meer info: kijk op www.sojongeren.nl. Of blijf op de hoogte via facebook.com/StilleOmgang, en: instagram.com/StilleOmgang. Contact met de organisatie in Amsterdam via: info@stille-omgang.nl.

Kleurrijke aankondigingsaffiches van de Stille Omgang zijn verspreid naar alle parochies.

Namens het Jongeren Platform, Marieke de Winter (voorzitter).

Meer berichten

Vieringen in de Emmauskerk v.a. 19 juni

Vieringen in de Emmauskerk v.a. 19 juni

Op zondag 19 juni mogen we in de Emmauskerk met een dienst o.l.v. parochianen weer gaan vieren. Wel zullen we ons allerlei beperkingen moeten opleggen. Natuurlijk handen ontsmetten bij binnenkomst, 1 ½ meter afstand houden van elkaar en zo meer. We beraden ons nog hoe...

Pinksterbrief Nederlandse bisschoppen

Pinksterbrief Nederlandse bisschoppen

‘Mogen wij u een vraag stellen?’ 28 mei 2020 ‘Mogen wij u een vraag stellen? Hoe denkt u dat u zich zult voelen als u een dezer dagen weer naar de kerk kunt gaan?’ Hiermee opent de brief aan gelovigen van de Nederlandse R.-K. bisschoppen voor Pinksteren 2020. De vraag...

Standaard- of formuliergebeden

Standaard- of formuliergebeden

Jaren geleden was ik bij een lezing van iemand die van protestant katholiek was geworden. Het was voor haar een verademing dat ook een standaardgebed als gebed kon worden beschouwd. Dat was nieuw voor haar. Zij kwam uit een protestantse traditie waarin een gebed...