Thuisprogramma Wereldjongerendagen januari 2019 Ameland

Gepubliceerd op: 6 July 2018

Thuisprogramma Wereldjongerendagen januari 2019 Ameland

In 2019 vinden de Wereldjongerendagen (WJD) plaats in Panama. Omdat dit grootste Rooms-Katholieke jongerenevenement ter wereld dit keer van 25 tot 27 januari wordt gehouden en de reis naar Panama kostbaar is, organiseert Jong Katholiek ook een programma voor thuisblijvers. Dit programma krijgt de titel WJD@home en zal plaatsvinden op Ameland van 25 tot 27 januari 2019.

Het thema van deze WJD@home is net als voor de WJD in Panama: “Zie de dienstmaagd des Heren; mij geschiede naar uw woord” (Lucas 1, 38). Paus Franciscus benadrukt dat Maria met haar geloof, moed en durf een voorbeeld is voor jongeren en de Kerk.

Jong Katholiek ziet diverse redenen waarom jongeren, met name in de schoolleeftijd niet mee kunnen naar Panama, ook al hebben ze interesse. De reis is ver en duur en deze WJD vallen niet in een schoolvakantie. Vandaar dat voor de reis naar Panama vanaf het begin is gedacht aan jonge, werkende professionals die tijdens hun reis naar Panama verschillende streams of keuze programma’s kunnen volgen die aansluiten bij hun belevingswereld.

Voor jongeren die hier niet bij kunnen aansluiten om welke reden dan ook is er dus het thuisblijfprogramma. Jongeren tussen 16 en 30 jaar zijn welkom, de kosten bedragen € 75,-.

Aanmelden kan tot 20 december. Alle informatie hierover is te vinden op wjd.nl

WJD19-Flyer-Ameland

Meer berichten

Vieringen in de Sint-Jozefkerk met coronamaatregelen

Vieringen in de Sint-Jozefkerk met coronamaatregelen

Vieringen in de Sint-Jozefkerk met coronamaatregelen Vanaf 21 juni zijn er op de andere locaties van onze H. Hildegardparochie weer vieringen in de eigen kerk. De Jozefkerk volgt één week later, omdat er op 21 juni via een livestream een oecumenische viering wordt...

Oecumenische viering Raad van Kerken Zuidhorn zondag 21 juni

Oecumenische viering Raad van Kerken Zuidhorn zondag 21 juni

Op zondag 21 juni is er een online te volgen oecumenische viering van de Raad van Kerken Zuidhorn om 11 uur. Pastor Myriam Oosting zal hierin namens onze H. Hildegardparochie voorgaan. Aram Kooistra-Pourjafar zal namens onze Jozefgemeenschap mee voorgaan. Paulien...

14 juni  Hoogfeest van het heilig Sacament

14 juni Hoogfeest van het heilig Sacament

Eerste lezing: Deuteronomium 8, 2-3.14b-16a; Tweede lezing: 1 Korintiërs 10, 16-17; Evangelie: Johannes 6, 51-58. De overweging kunt u volgen via de livestreaming. Beschouwing over Sacramentsdag: Deze zondag vieren we Sacramentsdag en zwaaien we Sander Hof uit, die na...