Uitnodiging voor de film-première Oekr. docu. ‘Adam, waar ben je?

Gepubliceerd op: 20 oktober 2022

Uitnodiging voor de film-première van de Oekraïense documentaire ‘Adam, waar ben je?

Deze documentaire geeft een inkijkje in het leven van monniken op het Griekse schiereiland Athos.

De bisschop is aanwezig bij de voorstelling van 22 oktober om 14.00 uur in het Forum in Groningen.

Tickets online: Where Are You, Adam (forum.nl)

Hij zal na afloop van de voorstelling iets over de film vertellen en vragen beantwoorden.

De Oekraïense diaken en filmproducent Alexander Plyska heeft de documentaire ‘Where are you, Adam?’ gemaakt. De documentaire geeft een inkijkje in het leven van monniken op het Griekse schiereiland Athos. Met de film wilde de regisseur de levensruimte van de monniken op Athos absoluut niet verstoren, maar er enkel getuige van zijn. 

meer informatie vindt u hier

Meer berichten

Winterconcert NNOOK Salvatorkerk

Winterconcert NNOOK Salvatorkerk

Winterconcert in de Salvatorkerk Op 18 december 2022 is er een concert van het Noord Nederlands Opera- en Operettekoor in de Salvatorkerk, zie de details hier onder:   18 december 2022 - 14.30 uur Winterconcert 2022 Noord Nederlands Opera- en Operettekoor o.l.v....

Bezinningsavonden Salvatorkerk 2022-2023

Bezinningsavonden Salvatorkerk 2022-2023

Bezinningsavonden in de Salvatorkerk 2022-2023 Voor uw agenda! Woensdagavond 20.00 uur in de parochiezaal (na de viering van 19 uur).(NB programma is onder voorbehoud, houdt ook evt. nieuwsbrief, Vierkant of mededelingen zondags in de gaten) 14 december 2022 – Bach’s...

Ad Limina

Ad Limina

Het was een unieke belevenis. Een schoolreisje mag ik het niet noemen, maar het had er wel iets van weg. Samen met de andere bisschoppen – ik ken ze intussen allemaal, omdat we maandelijks bij elkaar komen en de groep niet groot is – reisden we af naar Rome, in...